Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2017, o 21:33 
Administrator

Podziękowań: 605
A kto jest w roli dziecka tutaj? Wyraziłeś się niejasno. Ja to zrozumiałam, że Ty jesteś dzieckiem i dlatego prowadzą Cię przewodnicy :P

Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2017, o 22:38 

Podziękowań: 30
A Ciebie nie prowadzą przewodnicy bo nie umią, są zbyt młodzi, niedoświadczeni i mają za mało wiedzy by Cie prowadzić. Normalnie wspułczuje, masz przerąbane, jak samotność w seatle. :-P

Tytuł:
PostNapisane: 24 sty 2017, o 14:40 
Administrator

Nie lumen, bo wiem kim są przewodnicy... I wcale przez to nie czuję się samotna, ale Ty też coś wspominałeś, że nie masz przewodnika, więc...

Tytuł:
PostNapisane: 24 sty 2017, o 15:43 

Nie mam ale mam coś wzamian.

Tytuł:
PostNapisane: 24 sty 2017, o 20:47 
Administrator

Mam do Ciebie prośbę, żebyś zaczął szanować - odmienne od Twojego - zdanie innych ludzi.
Wyrażanie siebie nie jest negatywne, bardzo się cieszę z Twojego udziału na forum, ale proszę, żebyś to robił z kulturą. Inni też mają coś do powiedzenia i też mogą mieć rację.

Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2017, o 00:19 

nie rozumiem, przecież gdybym nie szanował to rozmowa inaczej by wyglądała. Potrafisz wskazać miejsce w poście lub post w którym poczułaś brak szacunku ?

Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2017, o 00:23 
Administrator

Ale mówię ogólnie, niekoniecznie o mnie, bo ja akurat nie wchodzę w reakcje, ale fajniej by się czytało Twoje posty jakby były łagodniejsze. O to mi chodzi.

Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2017, o 01:22 

Nie pochodze z łagodnej planety, spędziłem tam więcej czasu niż istnieje homo sapiens. Łagodności mnie uczy ziemia ale ludzie już nie. Isis, NWO, zło u ludzi, to wszystko nie pomaga, wręcz budzi ukryte zapomniane cechy charakteru.
Pismo skoncentrowane, bez ozdobników, bez gadulstwa literackiego, zimne, metaliczne, surowe. Taki jestem na dzisiaj.
Może wywala mi przeszłość z któregoś wcielenia. Dodatkowo prowokacje niektórych użytkowników forum wzmacniają wywałki.
Najgorzej gdy jest spirala wywałek powiązana z wieloma ludźmi w jednym czasie.
Od strony rozwoju duchowego Łagodność to fajna cecha, teraz zauważyłem że to cecha niepożądana w trybie wojownika. nie wiem o co biega z tym ale głupie to jest bo trace sporo energii.
Dzięki za inspiracje :)

Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2017, o 11:20 
Administrator

Odbiegliśmy trochę od tematu, ale... skoro łagodności uczy Cię Ziemia, to uziem się jak najmocniej i skup się na niej, bo ludzie, to wiadomo, chociaż z czasem da się ich kochać, mimo wszystko, ale nie jest to celem samym w sobie.

Jak tak patrzę na te słowne potyczki z boku, to widzę, że nie oni Ciebie prowokują, tylko prawdopodobnie ktoś trzeci, kto robi to celowo i ma z tego korzyści dla siebie, bo wchodzicie w niepotrzebne, nienaturalne reakcje.

A bycie tzw. wojownikiem to gra w rytmie ciemnych, oni nadają zasady tej grze, dlatego warto sobie to darować. Samo słowo "wojownik" napawa dumą, a jeszcze jak wmawiają, że ktoś jest wojownikiem światła to łuchuchu! Ego szybuje pod niebiosa :D O to właśnie chodzi tym, co się żywią niskimi wibracjami, żeby wytwarzać walkę w imię dobra (dobro dla każdego jest inaczej rozumiane). Jedyna opcja to przestać walczyć o cokolwiek i żyć własnym rytmem.

PostNapisane: 26 sty 2017, o 12:05 

Podziękowań: 7
To już wiem czemu spotkaliśmy się tutaj lumen ;)
Jestem istotą bardzo wrażliwą, delikatną i emocjonalną.
Same wibracje przeciętnych ziemian są wręcz torturą dla mnie.
Miałam wcielenia wojownika i niestety poznałam tego smak,który staję się w pewnym momencie narkotykiem. Teraz tutaj uczę się równowagi pomiędzy moją naturalną wrażliwością, brutalnym światem i skrajnymi emocjami ( które czuję wszystkich z kimkolwiek się stykam).
Tym sposobem dochodzimy do sedna jaka by nie była nasza natura najważniejsza jest równowaga pomiędzy byciem sobą i szacunkiem do innych z zaznaczeniem swoich granic.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt