Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2016, o 14:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
Rzadko kogoś skanuje, i rzadko komuś o tym mówie, jeśli to robie to dlatego że jest to potrzebne tej osobie. Z tym oświeceniem to osobiście przesada, bo nie ma na ziemi oświeconych. Ale przebudzenie owszem, jesteś jedna z wielu. A gadam to bo masz syndrom ukrywającego sie mistrza haha.
Podobno światła sie nie ukrywa pod kocem bo ko spali :-P

Co do buddy to sam stwierdził że jest był przebudzony, ale nie oświecony.
Jezus był blisko, ciało fizyczne urzeczywistnił sam lub pomogli mu kosmity, ale ciało mentalne i emocjonalne daleko w tyle. Tego sie nauczył na wschodzie, medytacja z ciałem eterycznym i fizycznym daje spore możliwości. Gdyby pracował bardziej z mentalem, byłoby dużo lepiej, i sekty katolickiej by dziś nie było, może :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2016, o 14:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
Wspominasz o kontroli że sie kontrolujesz, z tym trzeba uważać bo kontrola blokuje przepływ energii, informacji, uczuć, wywalanek, a nawet może blokować rozwój.
Zamiast kontroli lepsze są spontaniczność, intuicja, mądrość, odpowiedzialność, chyba coś jeszcze było.
Gdybym kontrolował siebie, czułbym sie jak w osobistej klatce, tego wodniki niecierpią najbardziej :D lubie dużą prędkość w rozwoju więc kontrola odpada, dlatego czasem mi wywala mocno emocjonalnie ale tylko pare razy na miesiąc.
A słońce ma na mnie spory wpływ, na poprzedniej planecie nie było słońca, właściwie to była wygasła gwiazda pełna wulkanów o sporej radioaktywności i polu magnetycznym. Więc takie słońce to dla mnie poezja :) gdybym był tu od początku układu gwiezdnego to pewnie wpływ słońca nie wpływałby na mnie w znaczący sposób.
Albo wrażliwy na zmiany energii jestem. Może jedno i drugie.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2016, o 17:04 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
lumen, dlaczego kosmitów postrzegasz jako istoty, które potrafią tak wiele? Myślę, że zależy którzy, ale ogólnie przeceniasz ich możliwości wkładając wszelkie rasy do jednego wora...
Zaczynasz się wreszcie pokazywać :D

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2016, o 18:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
Każdy z nas jest kosmitą :) w końcu żyjemy w kosmosie na planecie ziemia ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2016, o 18:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
Hehe dokładnie, wszyscy żyjemy w kosmosie :)
Możliwości innych cywilizacji przeceniam ?
Nasza cywilizacja trwa od ok 300 tys lat jako homo sapiens. Wyobraź sobie że inne cywilizacje istnieją od milionów lat. Czyli te najstarsze mają spore możliwości, technologiczne, biokomputery, manipulacja DNA. Latanie po kosmosie z prędkością conajmniej kilka razy większą niż prędkość światła.
Każdy z nas ma geny kosmitów. Bez nich bylibyśmy jak szympans karłowaty bonobo. Biała skóra nie występuje na ziemi, nie jest to normalne w tym miejscu.
Jest to wynik manipulacji genetycznych w niby ogrodzie eden, raczej osadzie naukowej :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2016, o 18:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
Ludzkość na ziemi miała kiedyś zaawansowane technologie, której my teraz nie bylibyśmy w stanie zrozumieć :) I tutaj warto sobie zadać pytanie: co się stało, że ta technologia przepadła skoro była tak doskonała?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2016, o 18:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
Ludzkość jako homosapiens nigdy. Tą technologie mieli ludzie z innej planety.
Część maszyn przechwyciła armia usa. Spora część jest gdzieś ukryta pod ziemią.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2016, o 19:45 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
A wiecie, że jest cywilizacja pod powierzchnią Ziemi?
Są tam różne rasy - jak tutaj, ale oni uważają nas za zmodyfikowanych i za kogoś gorszego od nich. Na siebie mówią "pierwotni" czy coś w tym stylu. Często w channelingach są przekazy właśnie od nich, a podają się za wyższe istoty lub kosmitów, czym rzeczywiście Wyższe Istoty są zirytowane...
Zanim zaczniecie jęczeć, proponuję zapoznać się z http://www.wingmakers.pl

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2016, o 22:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 389
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 95
Lumen mam inne spojrzenie na sprawę, o nic Cię nie prosiłam a mi raczej nic nie trzeba przekazywać.
To co mam wiedzieć wiem mam swojego przewodnika.
Piszesz o Jezusie... ale czemu wiążesz go z obecną religią, On nie ma nic wspólnego prócz tego że korzystają z jego wizerunku :) No cóż a gdzie prawa autorskie. he..he.. wiesz choć jak i kto założył kościół i o co chodziło ?Trochę informacji i naprawdę można to poskładać. Manipulacja informacją ..itp.. to było od wieków.
i jak dasz radę ... zerknij na kosmiczne ujawnienie blog tam jest to o czym mówi Ewelina.
do miłego :)

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2016, o 00:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
Ewelina, wiem że są pierwotni mieszkańcy pod ziemią. Może nie są zmodyfikowani, tego nie wiem.
Człowiek jest mieszanką wielu ras ludzkich i jeszcze małpa sie napatoczyła :D


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL