Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 mar 2012, o 20:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Witajcie :x

Zakładam, że nie raz zdarzyło się Wam skorzystać z wróżby (finansowej, miłosnej lub innej). Jak oceniacie skuteczność takich wróżb? Czy faktycznie spełniły się w w waszym życiu? Ile jest prawdy w taki wróżbach?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2012, o 20:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Tiana, Ja raczej nie korzystałem z takich wróżb odpłatnie, przeważnie miałem wróżby za darmo a to z tego względu że sam od czasu do czasu władam kartami tarota.
Sprawdzalność jest zależna od osoby wróżącej, bo albo ktoś ma dar i się do tego nadaje, albo nie ma no i przykro mi ale nic z tego nie będzie.
Np. osoby u których prosiłem o wróżbę, wróżą bardzo dobrze i większość mi się sprawdzała w 100%

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2012, o 21:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
A czy nie uważasz, że trafność tych wróżb może wynikach z samego faktu wiary w ich spełnienie ?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2012, o 21:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Nie, nie wiem czy wróżysz z kart czy nie. Ale powiem Ci tak, wróżyłem mojemu koledze z forum zp, który ma dziewczynę i są ze sobą już kilka lat, oboje są na forum, zresztą tam się poznali, nie wierzyli we wróżby, nigdy mnie zresztą nie pytali o to czy im powróżę, ale zrobiłem to. Wyszło mi na to że on się zamierza jej oświadczyć, że będą mieszkali razem i że ma jakąś ofertę do rozpatrzenia, wszystko to co wyszło mi w kartach się spełniło, on się zamierza jej oświadczyć i ma taką ofertę.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 14:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 kwi 2012, o 17:02
Posty: 48
Podziękowań: 12
Do tej pory nie korzystałam z wróżb ale bardzo mnie to ciekawi, Irisa postawiła mi wróżbę i muszę powiedzieć że coś w tym jest a przecież nie podawałam jej żadnych danych, zobaczymy dalej co się będzie działo na pewno dam znać :)
A może Ty Bartemaus postawisz mi wróżbę powiem Ci czy się spełniła czy nie :)
Pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 21:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
Przyznaję bez bicia, ze uwielbiam "sprawdzać" wrózbitów forumowych. Poszukuję sobie troszeczke, sprawdzam ile prawdy może nieść za sobą wróżbiarstwo.
W chwili obecnej muszę rzec, że wiekszość wróżb mi się nie sprawdziła, a dotyczyły one róznych sfer życia. Co do innych na weryfikację jest za wsześnie.
Niektóre zaś choć nie odpowiadały na postawione pytania niosły w sobie pewne informacje, które faktycznie maja odzwierciedlenie w rzeczywistości. Czyli coś w tym jednak jest.

No ale nie od dziś wiadomo, że wrózba to nie wyrocznia, więc dziwne by było, gdyby wsio się spełniało. A, że często nie spełnia się absolutnie nic to już inna bajka.
Na pewno ogromne znaczenie ma doświadczenie wróżącego, jego umiejętności, wyczucie.

Nigdy też nie byłam (i nie zamierzam byc) u "prawdziwej", zawodowej wróżki. Także w tym temacie komentarz ominę :)

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 maja 2012, o 12:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2012, o 08:45
Posty: 18
Podziękowań: 0
Parę wróżb mi sie sprawdziło od sprawdzonych osób ale mogę powiedziec, że w moim przypadku sprawdzalność wynosi około 50 %.

Zawsze sobie mówię, że to ostatni raz i znowu mnie cos skusi. Ja wierzę, że sami mamy wpływ na nasze życie. Ale czasami lubie wiedzieć coś wiecej ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 maja 2012, o 14:10 

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:53
Posty: 34
Podziękowań: 8
Mnie też parę wróżb się sprawdziło,ale tych które zostały zrobione za darmo,na inne muszę jeszcze poczekać.Wróżby Pani Irysy mi się sprawdziły.
Byłam też tak zwanej profesjonalnej wróżki ale nic się nie sprawdziło,mnie i mojej mamie też,zresztą jak się potem okazało mówiła i nadal mówi wszystkim to samo(trzy małżeństwa,wdowieństwa,dwoje dzieci-tym co nie mają bliźnięta itp)
Więc to zależy od daru osoby wróżącej i tego czy jest uczciwa.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 maja 2012, o 06:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2012, o 08:45
Posty: 18
Podziękowań: 0
U mnie jest odwrotnie wróżby darmowe rzadko sie sprawdzają :) A te za, które płaciłam to tylko to sie zgadzało co sie dzieje aktualnie a przyszłość w niewielkich aspektach sie sprawdzała. Nie wiem od czego to zależy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2012, o 09:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Moja mama mi wróżyła i zawsze mi się spełniało.
Pamiętam jak mi wywróżyła ( miałam 14 lat ), że męża będę miała marynarza.
Jak wychodziłam za mąż jakieś 9 lat później powiedziałam jej " nie sprawdziła się wrózba mam lotnika". Mam na to " no nie wiem ja się nigdy nie myliłam" i co tydzień później mąż dostał przydział do lotnictwa marynarki wojennej i dostał mundur marynarza. Czyli nie myliła się :)).
Do wróżek nie chodziłam. Z darmowych wróżb nie korzystałam, wiec nei wiem jak inni. Moja mamę było ciężko namówić na wrózenie. Nie chciała wróżyc bliskim. Obecnie juz mniej jest trafna w swoich wróżbach. Jedno wiem na pewno. Jesli sie wrózy pod przymusem, mimo tego, ze czuje sie niechęć kart ( klasyczne, tarot) to takie wrózby można zaliczyc do nieudanych

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL