Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2013, o 17:10 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1472
Podziękowań: 590
Cohen, ja jestem zainteresowana źródłem Twojej wiedzy na temat czakr. Mógłbyś podać?

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lip 2013, o 17:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2013, o 12:23
Posty: 17
Podziękowań: 7
Jak do tej pory sprawdziła mi się nawet spora ilość wróżb (pisząc "spora" nie mam na myśli dziesiątek wróżb hehe). Najczęściej były to rozkłady na dany dzień. Natomiast jestem ciekawa wróżby, którą usłyszała na mój temat moja mama od cyganki. Trafiła z tym co było, u brata też wróżba niby się spełniła -bo wyjechał za granicę do pracy, ale większość osób w jego sytuacji by to zrobiła więc... . Według niej mój ojciec już dawno powinien leżeć w szpitalu, a dziadek od 2 lat nie żyć, o mnie powiedziała, że krążą obok mnie pieniądze (chyba te które wydawałam na edukację, bo nie chciały do mnie przychodzić ;p), że inwestuję w edukację i że to wszystko mi się bardzo opłaci. Powiedziała jeszcze, że za 5 lat (zostało jakieś 2,5 roku) wyjadę do rodziny, która jest bardzo daleko, i którą połączyłam po latach (odnalazłam rodzinę-którą mój dziadek szukał ponad 50 lat, na fb), poznam tam trochę od siebie starszego, ale majętnego mężczyznę, za którego wyjdę i z którym będę mieć 2 dzieci (co szczerze mówiąc mi nie odpowiada ;) ). Jak będzie? Zobaczymy. Wróżby dotyczące dalszej przyszłości się u mnie nie chcą sprawdzać, może to z powodu tego, że wolę jednak sama kierować swoim życiem, a i wiadomo, że karty nie są wyrocznią tylko wskazują jedno z wielu rozwiązań.

_________________
"Męczą, lub dają odpocząć - są twoje. Czasem ukojenie, czasem paranoje.
Sny, nawet gdy są złe, to się budzisz... Możesz w nich kochać lub mordować ludzi.
Krzywe odbicie w witrynie twego ducha. Są twoje - tajne, nie jawne jak życie.
Tu wszystko dzieje się naprawde..."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2013, o 05:19 

Dołączył(a): 31 lip 2013, o 06:14
Posty: 1
Podziękowań: 0
Mi można powiedzieć ,że wróżba się spełniła. Wydaje mi się,że zależy to od osoby stawiającej karty. Mówię o darmowej wróżbie.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL