Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 sty 2013, o 19:53 

Dołączył(a): 12 sty 2013, o 18:53
Posty: 21
Podziękowań: 0
Czy Twój znak zodiaku pasuje do Ciebie? Czy mając znak zodiaku baran i czytając opisy znajdujesz pewne podobieństwa, a nawet czasami jesteś zdumiona/y, że dokładnie większość, jak nie wszystko pokrywa się z tym jakim Ty jesteś człowiekiem - jaki masz charakter, co lubisz, jak się zachowujesz w kręgu znajomych itd.?

A może zupełnie nie "czujesz" swojego znaku zodiaku, nie widzisz żadnych podobieństw i w ogóle nie przykładasz do tego wagi?

Ja jestem rybka, ale czuje się jakby w ogóle ten znak do mnie nie pasował. Niby ryby z natury to delikatne, spokojne osoby o łagodnym charakterze... Ja natomiast jestem nerwowa... mało romantyczna... przynajmniej tak mi się wydaje... czy tylko ja jestem taką '' inną rybką '' ?

A wy? Co powiecie na ten temat?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2013, o 20:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
To zależy jaki znak masz w ascendencie, bo nawet jeżeli urodziłaś się w czasie, który obejmuje znak ryb, a masz inny znak zodiaku w ascendencie, to on może na Ciebie bardziej wpływać niż główny, czyli w Twoim przypadku ryby.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: znak : ryba
PostNapisane: 12 sty 2013, o 22:37 

Dołączył(a): 12 sty 2013, o 18:53
Posty: 21
Podziękowań: 0
niby kiedys ciotka mi obliczała ten ascendent i mam w skorpiionie ale nigdy jakos nie brałam tego pod uwage


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2013, o 22:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
A no widzisz, widzisz, to zmienia postać rzeczy. Czasami właśnie ascendent bierze górę i nic nie poradzisz.

Masz tutaj o Ascendencie w Skorpionie:
Twoje podejście do życia jest pełne rezerwy, a wobec ludzi jesteś nieufny. Także w codziennym życiu masz obsesję zabezpieczania siebie oraz przejmowania kontroli. W Twoim horoskopie podkreślony jest Znak Skorpiona, co symbolizuje Twoje silne emocje i intensywne reakcje. Często nawet błahe sprawy potrafią wywołać w Tobie gwałtowny gniew.

Wobec ludzi zachowujesz się nieufnie, często mściwie i bezlitośnie. Spróbuj pohamować swoją zazdrość i zaborczość wobec partnera. Jesteś osobą skrytą i trudno Ci się otworzyć nawet przed bliskimi osobami. Bardzo ważna jest dla Ciebie satysfakcja z życia seksualnego.

Masz lepiej od innych rozwiniętą umiejętność uzdrawiania i dużo wewnętrznej mocy. Jeśli znajdziesz życiową pasję, odkryjesz w sobie nadludzkie siły do jej realizacji. Ze względu na dar przenikliwej obserwacji innych i talenty psychologiczne, polecana jest praca w zawodach psychologa, detektywa lub policjanta.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2013, o 22:49 

Dołączył(a): 12 sty 2013, o 18:53
Posty: 21
Podziękowań: 0
oj dziekuje bardzo . Potrzebowałam takiej dawki informacji . Teraz przynajmniej wiem dlaczego jestem taka wybuchowa dosc czesto . Coż nie łatwy mam charakter no ale .... trzeba jakos z tym zyc ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2013, o 15:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Skoro to jest temat o znakach zodiaku, to mam pytanie skąd wiadomo który ascedent może brać górę nad cechami charakteru? Ja się na tym nie znam, moim znakiem zodiaku jest "panna" bo urodziłem się 26 sierpnia, niemniej jednak nie ze wszystkim się zgadzam co opisuje mój znak. Jaki jeszcze inny znak może brać górę nad moimi cechami charakteru?

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2013, o 18:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Bart przecież Ty wodnikiem jesteś ;)
Panna to wrzesień


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2013, o 19:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
A dzięki za zwrócenie uwagi :D pisałem na szybkiego i pomyliłem miesiące :D

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 13 sty 2013, o 19:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Bartemaus napisał(a):
Skoro to jest temat o znakach zodiaku, to mam pytanie skąd wiadomo który ascedent może brać górę nad cechami charakteru? Ja się na tym nie znam, moim znakiem zodiaku jest "panna" bo urodziłem się 26 sierpnia, niemniej jednak nie ze wszystkim się zgadzam co opisuje mój znak. Jaki jeszcze inny znak może brać górę nad moimi cechami charakteru?

Ascendent jest tylko jeden, to jest główny wyznacznik. Aby go wyliczyć potrzebna jest godzina i miejsce urodzenia i wtedy można zobaczyć jak wyglądało niebo - czyli ułożenie planet w momencie urodzenia (Jak chcesz, to podeślij mi te dane, to Ci powiem jaki masz ascendent). I tak jak pisałam nawet jeżeli ktoś jest ze znaku zodiaku baranem, bo urodził się w przedziale czasowym, który obejmuje ten znak, to wcale nie musi się z tym znakiem upodabniać, bo mocniej może na niego oddziaływać ascendent, który jest np. w pannie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2013, o 16:09 

Dołączył(a): 31 paź 2013, o 08:59
Posty: 6
Podziękowań: 0
irisko zaciekawił mnie ten ascendent w znaku zodiaku,,,'SAMA tego nie obliczę w jaki sposób sie to analizuje lecz mogę podac swoje dokładne dane urodzenia czyli [dane usunięte] RYBA to na tyle wiem.z tym,ze sama jestem ciekawa jaki znak na mnie oddziałowuje???Jesli to nie sprawi TOBIE problemu to poproszę o taką analize,,,, @-)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL