Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 
Drukuj

Czy wierzysz w prawo przyciągania?
Tak 93%  93%  [ 27 ]
Nie 7%  7%  [ 2 ]
Liczba głosów : 29
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 mar 2012, o 17:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Witajcie :x

Czy wierzycie, że nasze myśli i słowa przyciągają do nas to, o czym myślimy lub mówim? Innymi słowy, czy uważacie, że "prawo przyciągania" na prawdę działa?

Pozdrawiam!


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2012, o 21:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2012, o 00:06
Posty: 32
Podziękowań: 10
Uważam, że prawo przyciągania istnieje w naszym życiu. Dzięki niemu możemy przyciągnąć do siebie przyjemne, jak i negatywne rzeczy i zjawiska. Wszystko chyba zależy od naszego myślenia i postrzegania świata oraz innych ludzi. Wydaje mi się, że mocna wiara w sukces zawsze działa. Wielu biznesmenów powtarza - bez celu nie ma sukcesu, dlatego chcąc używać prawa przyciągania, musimy wyznaczyć sobie cel, dążyć do niego i afirmować jego spełnienie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 kwi 2012, o 17:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 20:28
Posty: 14
Podziękowań: 2
witam, tez uwazam ze mysli moga sie spełniać, nawet podświadomie człowiek moze dążyc i nastawiac sie do rzeczy w określony sposób(negatywny lub pozytywny), co na pewno nie zostaje bez wpływu na jego działania i tym samym moziwosc spełnienia jego mysli.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 14:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 kwi 2012, o 17:02
Posty: 48
Podziękowań: 12
oczywiście że istnieje, tylko ludzie się nad tym nie zastanawiają, wiadomo że szczęście samo do nas nie przyjdzie musimy mu pomóc a tą pomocą będzie nasza wiara i dążenie do szczęścia :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 14:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 10:57
Posty: 56
Podziękowań: 8
ja wierze bo doswiadczylam wiele razy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 14:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 10:57
Posty: 56
Podziękowań: 8
ale jescze dodam ze to nie zawsze dziala, takze to moze jest tylko sprawa zbiegu okolicznosci. Ja juz pröbowalam tez afirmacji ale to cos nie dziala,


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 16:17 

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:53
Posty: 34
Podziękowań: 8
Wieże,wiele razy to odczułam na sobie ale tylko wtedy gdy robiłam to nieświadomie(czyli pomyślałam o czym od tak ) bo jak tylko chce usilnie to zrobić to nic mi nie wychodzi


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 16:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2012, o 16:09
Posty: 94
Podziękowań: 16
Ja wierze, nie wiem czy to wtedy był zbieg okoliczności, ale jednego dnia bardzo chciałam kogoś spotkać wiem, że bardzo mi na tym zależało i wtedy zamknęłam oczy i bardzo mocno się skupiłam nad tym czego tak bardzo chciałam i nie minęło kilka godzin a ta osoba weszła do sklepu w którym pracuję, i jak tu nie wierzyć?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 17:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2012, o 16:09
Posty: 94
Podziękowań: 16
A przypomniało mi się jeszcze coś. Mam koleżankę która mieszka 30 km ode mnie i nie widujemy się często może 2-3 razy w miesiącu wyskoczymy gdzieś na jakąś wspólną imprezę i często jest tak, że jak jedna zaczyna myśleć o tym żeby się spotkać, druga dzwoni to chyba telepatia, ściągamy się myślami. Kilka razy było już tak, że w jednej chwili dzwoniłyśmy do siebie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2012, o 18:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Chyba połowicznie wierze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL