Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 lut 2016, o 01:23 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Ludzie pomocy!!!
Od kilkunastu miesięcy nie uprawiałem seksu-Co ważne, drażnią mnie osoby ktore robią to nagłos
Mam dziewczyne 2 miesiące ale ona niechce
Dzisiaj wybuchłem wqwieniem ale takim ze niepoznałem samego siebie->Typowe laska od lakotora pojèkiwała
Gdybym miał karabin..To k lufe dawno mają w tyłkach.!
Wracając to już Przewrażliwienie ,Agonia !
Powoli umieram,usycham
Q
Kiedy widze dziewczyne to nie moge sie odezwać (inna niż moja obecna)Dziś mnie 4 gapiły się

A ja głupi wierność
Skoro w domu nie jem to trzeba na mieście przekąski chrupać?
Oo
Pomocy głupieje
K U R C Z A KI !! ->To obled co potrzeba robi z człowiekiem
Dzisiaj o 13 chyba jade do koleżanki !->Zdrada !
W zyciu nie mozna na tą moją widocznie chyba liczyć
Doradzcie !
Z 1 strony silna potrzeba
2 Dziewczyna marzeń-Obecna
Śluchanie seksu to nie to samo!
Okropne pomocy!!
Dziś soe rozplakałem prawie widząc całokrztałt dziewczyny na mieście...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2016, o 15:40 

Dołączył(a): 26 sty 2016, o 23:21
Posty: 15
Podziękowań: 0
Musisz się zdecydować czy to dobry czas by mieć dziewczynę marzeń.
Bo z tego co widzę masz trochę inne priorytety lub są one zbliżone do siebie. Co może znaczyć że jak już zaczniesz ze swoją dziewczyną i będziecie się pukać to po roku lub po dwóch pojawi się znowu ten sam problem co masz teraz tylko trochę innej natury.
Możliwe że znowu napiszesz pomocy - " mam tą samą dziewczynę od kilku lat i jak ją widzę to powoduje u mnie wybuchy złości a jak widzę te fajne młode laski na mieście to nie mogę się powstrzymać"

W sumie to wolał bym abyś napisał - "siedzę nago przed kompem - czy możecie mi jakieś ciekawe strony polecić?"
Bo wtedy by było wiadome że walczysz z problemem :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2016, o 18:48 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Nie poprostu jestem na głodzoe od 7.6 miesoaca i trudno mi wytrzymać samemu ze sobą
Dlatego zwrociłem soe do was
Mam dziewczyne i nie robimy tego ,co nie znacze ze chce ja za wszelką cene zdradzić
Poczekam az przyjdzie czas dla nas .


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL