[ Posty: 15 ] 

Czy wierzysz w magię?
Tak 97%  97%  [ 35 ]
Nie 3%  3%  [ 1 ]
Liczba głosów : 36
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 mar 2012, o 15:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lut 2012, o 07:57
Posty: 17
Podziękowań: 7
Witam

Magia kojarzy mi się ze średniowiecznymi zabobonami, jednak jak to wygląda teraz? Czy magia faktycznie istnieje? Może ktoś potwierdzić skuteczność, że "czary" na prawdę działają? Bo jakoś ciężko mi w to uwierzyć...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2012, o 17:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 17:08
Posty: 55
Podziękowań: 7
Klaudiusz,
magią zajmuję się od około 12 lat i powiem Ci, żę zaklęcia mają moc, rzucane uroki również. Dużo zależy od naszego postrzegania magii w życiu ;)

_________________
open your eyes and free your mind


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2012, o 19:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 11:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Nie wiem czemu ale zawsze wierzyłem w to że magia istnieje. Dziwne było to że nawet oglądając głupiego "harrego pottera" chciałem wierzyć w to że tak właśnie wygląda magia, czarowanie itd.
Chciałbym się nauczyć magii ziemi, ale ciężko znaleźć jakieś materiały na ten temat.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2012, o 19:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 07:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
A czy waszym zdaniem magią nie jest po prostu "prawo przyciągania"? Przykładowo podczas rzucania zaklęcia, rytuału wierzysz w jego skuteczność i tak się dzieje?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2012, o 20:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 11:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Jeśli jest gdzieś magia to pewnie w każdej dziedzinie. Choć wiele rzeczy teraz można wytłumaczyć naukowo, ale np. z magią są związane Linie LEY które np. są w Krakowie. Z magią są związane czakramy jeden z takich jest w Krakowie i właśnie od niego odchodzą linie LEY.
Ja byłem pod Wawelem, w tym miejscu czuje się tam niesamowitą aurę, tak jak i na całym rynku Krakowskim.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2012, o 19:33 

Dołączył(a): 8 lip 2012, o 14:10
Posty: 31
Podziękowań: 4
Magia istnieje czy tego chcemy czy też nie!
Możemy sie nasłuchać mitów na temat magii i manipulacji tch dla którym jest niewygodne żeby ludzie uświadamiali sobie magię, ja dałem odpowiedź w ankiecie, że wierzę, bo nie było innej opcji, ale tak naprawę ja nie muszę wierzyc bo jestem pewien, ja wiem, że magia jest i działa! Ci co nie wierzą w magię, udają, że jej nie ma, bo nie maja żadnej pewności i dlatego łatwo padają ofiarami negatywnej magii.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2012, o 04:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2012, o 10:50
Posty: 46
Podziękowań: 19
Tak mi się zdaje, że gdybym nie wierzyła w magię, to by mnie tu nie było. Każdy to pojecie inaczej rozumie. Dla mnie magia - to na przykład spełnienie się wróżby, spotkanie swojej drugiej połowy, wieczór przy świecach :) ...
Magię można przyciągnąć do siebie myślami, na zasadzie "spełnienia" dobrej lub złej wróżby czy przepowiedni...
Udany dzień też może być magiczny ;)

_________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamał kobiecie skrzydła, to później zostaje jej latanie na miotle


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2012, o 11:03 

Dołączył(a): 8 lip 2012, o 14:10
Posty: 31
Podziękowań: 4
Aglom111 napisał(a):
Tak mi się zdaje, że gdybym nie wierzyła w magię, to by mnie tu nie było. Każdy to pojecie inaczej rozumie. Dla mnie magia - to na przykład spełnienie się wróżby, spotkanie swojej drugiej połowy, wieczór przy świecach :) ...
Magię można przyciągnąć do siebie myślami, na zasadzie "spełnienia" dobrej lub złej wróżby czy przepowiedni...
Udany dzień też może być magiczny ;)


Ty widzisz w magii tylko romantykę, a to bardzo niebezpieczne traktowanie magii, bo magia to duże zagrożenia, dlatego trzeba mieć podejście praktyczne i realistyczne do magii, a nie wyłącznie wyobrazeniowe, magia to ogromna wiedza, przy tym tajemna, nie dla profanów, a dla ludzi wtajemniczonych oczywiście mówię o magii systemowej, a nie o mitach o magii, których pełno w internecie i ksiązkach. Magia to wspaniały instrument w rekach mądrego, lub straszne narzędzie w rękach głupca, albo zwyrodnialca.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sie 2012, o 22:32 

Dołączył(a): 20 sie 2012, o 22:06
Posty: 6
Podziękowań: 3
Magia jest, była i będzie. I nie mówię tu o magii takiej jak w Harrym Potterze. Same słowa czasami maja większą moc niż sobie wyobrażasz. Nawet nie wiesz ja można niechcący skrzywdzić kogoś wypowiadając się na temat danej osoby. A w szczególności kiedy komus zazdrościsz. Nawet nie wiesz kiedy rzucasz na kogoś urok, z magia trzeba umiec sie obchodzić, to nie przelewki. Jak już raz zaczniesz się z nią obchodzić, to juz z tego nie wyjdziesz.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sie 2012, o 07:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 07:33
Posty: 164
Podziękowań: 80
Magia to robienie czegoś za pomocą samego umysłu.
Technologia to jakby kula u nogi człowieka bo wykorzystuje się wtedy maszyny by robiły coś za nas.
Tak więc naturalnym porządkiem rzeczy ludzie w końcu ją opanują i takie umiejętności jak telepatia czy telekineza będą na porządku dziennym.

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.pl


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL