Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 393 ] 
Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 40  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2014, o 10:29 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Wklejam jeszcze raz, informację ze strony 32 tego tematu.


Taka informacja: Proszę mnie nie pytać co będzie dalej z relacją lub, czy ona ma jakąś przyszłość, czy się skończy, ponownie rozpocznie, czy karma została już przepracowana albo, kiedy zostanie przepracowana... itp., ponieważ, to nie są pytania do numerologii! Jak, już, to do kart. W tym temacie odpowiadam na pytanie, Czy związek, który z kimś tworzycie jest związkiem karmicznym i nic więcej nie robię.
Informację zamieściłam, czy ktoś ją przeczyta, czy też nie - nie wiem. Jednak, jeżeli ktoś jej nie przeczyta, a zada pytania, o których pisałam, to niech się nie zdziwi, kiedy odpowiedzi na nie, nie będzie. Naprawdę ciągłe upominanie, przypominanie i proszenie już jest męczące...

I jeszcze jedno, dobrze by było, gdyby osoby, które proszą mnie o analizę coś na forum napisały, choćby w wątku powitalnym, a nie od razu wpisywały się tutaj, a później po otrzymaniu odpowiedzi od razu znikały, nawet nie dziękując - a wystarczy tylko kliknąć zieloną ramkę "podziękuj", która znajduje się w każdym napisanym przeze mnie poście z analizą Waszych związków. Nie chodzi o samo podziękowanie, ale o szacunek, skoro ja poświęcam swój czas i energię, to Wy chyba również możecie odwdzięczyć się i raz kliknąć... Skoro nie ma podziękowań, to i mojej pomocy kolejny raz nie będzie. Coś za coś.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Związek karmiczny
PostNapisane: 10 lip 2014, o 22:01 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 9 lip 2014, o 23:30
Posty: 2
Podziękowań: 1
Przeczytałam wiadomość, którą Pani zamieściła. Odebrałam ją osobiście, bo to ja napisałam jako ostatnia wiadomość w tym temacie. Możliwe, że źle sformułowałam moją prośbę i wzbudziłam negatywne emocje. Tak więc piszę ponownie.
Czy może Pani określić, czy jestem w związku karmicznym?
Ona: 10.09.1990
On: 05.02.1991


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2014, o 19:17 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 lip 2014, o 19:07
Posty: 2
Podziękowań: 0
Bardzo prosze o ustalenie czy relacje miedzy nami sa karmiczne.
ja 6 marca 83
on 8 maja 80

slicznie dziekuje :-)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Karma?
PostNapisane: 23 lip 2014, o 17:41 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Kasiek napisał(a):
Dzień Dobry,
czy mogłaby pani określić relację związku, dla osób urodzonych w dniach:

ja: 10.09.1990
on: 05.02.1991

Z góry dziękuję

Wasz związek, to według numerologii związek karmiczny. Bardzo dużo w tym związku będzie zależeć od Ciebie. Na pewno ważna będzie nauka cierpliwości, wzajemnego szacunku.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lip 2014, o 19:15 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 08:25
Posty: 57
Podziękowań: 9
Miła Iriso,

Jeśli ten wątek jest aktualny i będziesz mogła w wolnej chwili bardzo proszę o sprawdzenie czy jest to związek,relacja karmiczna

Marzena 14 grudnia 1981
John 12 maja 1976
Będę wdzięczna za Twoją pomoc i czas

dziękuję


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2014, o 21:08 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 24 lip 2014, o 20:23
Posty: 8
Podziękowań: 1
Witam,
Nie wiem czy piszę w odpowiednim miejscu. Zalogowałam się przed chwilą, bo w jednyk z tematów znalazłam mozliwość analizy związku karmicznego na podstawie dat urodzenia. Teraz zobaczyłam, że temat już jest zamknięty, więc postanowiłam dopisać sie tutaj.
Od niedawna zajmuję się szerzej rozwojem osobistym i odkrywam rozmaite sekwencje zdarzeń, które doprowadziły mnie tu, gdzi jestem. Mam za soba koszmarny rok, kumulacja bardzo skomplikowanej relacji z mężczyzną (mamy roczne dziecko, nie jesteśmy razem), której nigdy nie rozumiałam. Dopiero teraz otwierają mi się oczy. Jak go poznałam dorpowadzał mnie do szału, chociaż był bardzo miły, wiedziałam, że mu się podobam, ale drażnił mnie niesamowice - nie wiadomo czemu. Robiłam wszystko, by się z nim nie widywać, ale ostatecznie się zeszliśmy. Kiedy byliśmy parą dostałam jakiejś obsesji (sama tego nie rozumiem) na punkcie jego byłej dziewczyny. Wiem, że brzmi idiotycznie, chodzi mi o to, że w tej relacji (na pewno nie miłosnej) zachowywałam się irracjonalnie , sama to przyznwałam, ale nie potrafiłam nad tym zapanować. Dopiero teraz odkryłam, że może to jakiś dług karmiczny.
Jeśli mogłaby Pani to sprawdzić, będę zobowiązana. Jeśli nie można tak prosić z marszu o sprawdzenie, prosze o wybaczenie. Jak wspomniałam, jestem tu od kilku minut i dopiero będę przeglądać forum.
Sprawa jest dla mnie bardzo ważna, bo relacja tak bardzo dziwna, że to pojęcie ludzkie przechodzi. Na dodatek jest dziecko, więc i utrzymanie jakiejś relacji koniecznie.
Pozdrawiam i z góry dziękuję
daty urodzenia: ja - 07.11.1979, on - 10.12.1971
Mam nadzieję, że to nie relacja karmiczna bo po tym, co robilismy teraz, dług będzie tylko się powiększał, nic nie zostało odpracowane, jeszcze dołożyliśmy parę cegiełek
szkoda, że nie wiedziałam o tym wcześniej, ech


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2014, o 12:04 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 25 lip 2014, o 11:11
Posty: 4
Podziękowań: 1
Czy również mogę prosić o interpretację? Jestem w dziwnej sytuacji uczuciowej. Dopiero wczoraj znalazłam informacje o miłości/związkach karmicznych i mam podejrzenia, że ta relacja do takich należy. Bardzo proszę o pomoc w ustaleniu czy jest to związek karmiczny, niestety nie wiem jak to obliczyć, co brać pod uwagę. Ja 10.04.1990, on 20.08.1986. Niestety rozminełam się w czasie z zablokowaniem odpowiedniego wątku do tego tematu :(


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lip 2014, o 21:30 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
lola2014 napisał(a):
Bardzo prosze o ustalenie czy relacje miedzy nami sa karmiczne.
ja 6 marca 83
on 8 maja 80

slicznie dziekuje :-)

Tak, tworzycie relację karmiczną. Ten Pan będzie Cię uczył, od niego powinnaś pobierać nauki, na pewno nie pojawił się w Twoim życiu przypadkiem... Możecie mieć pewne trudności ze zbudowaniem związku, gdyż wspólnie macie karmę miłości do przepracowania, a więc na Waszej drodze może pojawić się wiele przeszkód - czy je pokonacie, czy zrezygnujecie, poddacie się - zależy od Was. Dodatkowo praca, w ogóle miejsce zamieszkania, różnice w charakterze, poglądach na życie itp., mogą stanowić dla Was problem, któremu powinniście stawić czoła - coś wspólnie wymyślić, pójść na kompromis, rozwiązać problemową sytuację. Ten pan raczej wie co to znaczy ciężka praca. Możliwe, że będzie chciał wiele dla Ciebie lub dla Waszego związku zrobić, a Ty możesz tego nie docenić. U Ciebie mogą pojawić się przejawy dominacji, czy też wykorzystywania partnera, a nawet skłonność do romansów, flirtów.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lip 2014, o 21:51 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
freespirit31 napisał(a):
Miła Iriso,

Jeśli ten wątek jest aktualny i będziesz mogła w wolnej chwili bardzo proszę o sprawdzenie czy jest to związek,relacja karmiczna

Marzena 14 grudnia 1981
John 12 maja 1976
Będę wdzięczna za Twoją pomoc i czas

dziękuję

Nie ma między Wami związku/relacji karmicznej, przynajmniej według numerologii. Niemniej jednak uważam, że każdy związek, relacja z innym człowiekiem nas czegoś uczy, jest po coś, a więc jest karmiczna.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lip 2014, o 22:07 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Hanami napisał(a):
Witam,
Nie wiem czy piszę w odpowiednim miejscu. Zalogowałam się przed chwilą, bo w jednyk z tematów znalazłam mozliwość analizy związku karmicznego na podstawie dat urodzenia. Teraz zobaczyłam, że temat już jest zamknięty, więc postanowiłam dopisać sie tutaj.
Od niedawna zajmuję się szerzej rozwojem osobistym i odkrywam rozmaite sekwencje zdarzeń, które doprowadziły mnie tu, gdzi jestem. Mam za soba koszmarny rok, kumulacja bardzo skomplikowanej relacji z mężczyzną (mamy roczne dziecko, nie jesteśmy razem), której nigdy nie rozumiałam. Dopiero teraz otwierają mi się oczy. Jak go poznałam dorpowadzał mnie do szału, chociaż był bardzo miły, wiedziałam, że mu się podobam, ale drażnił mnie niesamowice - nie wiadomo czemu. Robiłam wszystko, by się z nim nie widywać, ale ostatecznie się zeszliśmy. Kiedy byliśmy parą dostałam jakiejś obsesji (sama tego nie rozumiem) na punkcie jego byłej dziewczyny. Wiem, że brzmi idiotycznie, chodzi mi o to, że w tej relacji (na pewno nie miłosnej) zachowywałam się irracjonalnie , sama to przyznwałam, ale nie potrafiłam nad tym zapanować. Dopiero teraz odkryłam, że może to jakiś dług karmiczny.
Jeśli mogłaby Pani to sprawdzić, będę zobowiązana. Jeśli nie można tak prosić z marszu o sprawdzenie, prosze o wybaczenie. Jak wspomniałam, jestem tu od kilku minut i dopiero będę przeglądać forum.
Sprawa jest dla mnie bardzo ważna, bo relacja tak bardzo dziwna, że to pojęcie ludzkie przechodzi. Na dodatek jest dziecko, więc i utrzymanie jakiejś relacji koniecznie.
Pozdrawiam i z góry dziękuję
daty urodzenia: ja - 07.11.1979, on - 10.12.1971
Mam nadzieję, że to nie relacja karmiczna bo po tym, co robilismy teraz, dług będzie tylko się powiększał, nic nie zostało odpracowane, jeszcze dołożyliśmy parę cegiełek
szkoda, że nie wiedziałam o tym wcześniej, ech

Hanami, niestety, ale Wszystkie relacje są tak naprawdę karmiczne. W numerologii jest tylko pięć liczba karmicznych, wiec dlatego po analizie wychodzi, że jedne są, drugie nie. W rzeczywistości jednak, każdy człowiek, który pojawia się w Naszym życiu pojawia się po coś, aby nas czegoś nauczyć, czy też, aby on się czegoś nauczył, może pomógł nam lub sobie itp. Na podstawie każdej znajomości/relacji/związku, czegoś się uczymy, zbieramy doświadczenie. Złe wydarzenia, tak samo jak i dobre muszą się pojawić, abyśmy szli dalej, uczyli się na błędach, wyciągali wnioski itp.
Według numerologii, po sprawdzeniu wynika, ze nie tworzycie związku karmicznego, jednak warto wziąć pod uwagę, to co napisałam wcześniej. Jeszcze dodam, że wspólnie, tworzycie relację o wibracji 3, a to niestety daje ryzyko, że mogą pojawić się osoby trzecie, które albo będą świadomie działać na niekorzyść związku lub, przez które dojdzie do rozpadu związku - bez ich świadomego działania.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 40  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL