Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ] 
Drukuj

Czy wierzysz w przeznaczenie?
Tak 85%  85%  [ 29 ]
Nie 15%  15%  [ 5 ]
Liczba głosów : 34
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 maja 2012, o 14:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 kwi 2012, o 17:02
Posty: 48
Podziękowań: 12
Sami tworzymy sobie nasze przeznaczenie jeżeli mamy dobre myśli to takie będzie nasze życie :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 16:19 

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:53
Posty: 34
Podziękowań: 8
Tak i w to bardzo wierze ,


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2012, o 19:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 maja 2012, o 17:16
Posty: 33
Podziękowań: 7
Wierzę pół na pół. Myślę, że niektóre rzeczy/osoby są nam przeznaczone, żeby ukazać najważniejsze wartości; co robimy źle, by móc to dostrzec i starać się nie popełniać tego samego raz jeszcze. Co do osoby przeznaczonej ... jeszcze takowej nie spotkałam, ale wciąż wierzę, że ktoś jest mi z góry przeznaczony i czekam na jakiś znak ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2012, o 19:53 

Dołączył(a): 17 mar 2012, o 17:44
Posty: 50
Podziękowań: 7
Tak wierzę w przeznaczenie. w 100%


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2012, o 20:07 

Dołączył(a): 8 maja 2012, o 18:35
Posty: 52
Podziękowań: 12
Ja, tak samo napisze co poprzednia użytkowniczka napisała.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2012, o 18:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Wierzę. Myślę, że danych ludzi po coś spotykamy w swoim życiu i tych złych i dobrych. Wiele sytuacji po coś w naszym życiu się zdarza, ale myślę, że tak samo jak ze znajomościami tak i z sytuacjami przychodzi moment wyboru. Początek jest z przeznaczenia - koniec z naszego wyboru i podejścia. Wszystko jest nauką dla nas i ze wszystkiego powinniśmy uczyć się wyciągać wnioski. A i przeznaczeniu chyba można pomóc:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 cze 2012, o 16:08 

Dołączył(a): 19 cze 2012, o 15:52
Posty: 12
Podziękowań: 1
Ja rowniez wierze w przeznaczenie uwazam ze kazdy ma swoj los zapisany


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 cze 2012, o 15:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
borek45 napisał(a):
Ja rowniez wierze w przeznaczenie uwazam ze kazdy ma swoj los zapisany


Gdzie i przez kogo ?
Mam kilka uwag do "autora" ;)

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2012, o 16:32 

Dołączył(a): 5 sie 2012, o 14:10
Posty: 6
Podziękowań: 0
Myślę, że przeznaczenie istnieje. Zobaczcie na przykład dziennikarki, która zginęła na premierze Batmana z rąk psychola. Ona miesiąc (chyba) wcześniej cudem uniknęła śmierci w jakiejś innej strzelaninie, była wtedy o włos od śmierci. Bardzo cieszyła się, że wymknęła się śmierci ... a krótko później i tak zginęła w strzelaninie, tyle, że w kinie. Okropne :-(


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2012, o 10:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Ja wierzę w przeznaczenie, w to że wszystko co nas spotyka jest gdzieś odgórnie nam wszystkim zapisane. To którą drogą pójdziemy, to którą drogę będziemy uważali za słuszne.
Np. moje życie można porównać do drogi, jak wiadomo każda droga ma swój początek i koniec, każda droga się łączy z inną albo się rozgałęzia, są drogi które są proste, a są takie które są wyboiste.
Zmierzam do tego że jeśli Ja jestem na pozycji startu i podążam tą drogą codziennie, dokonuję wyboru który jest mi pisany odgórnie i nie zależnie którą drogą bym nie szedł dojdę do mety.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL