[ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lis 2013, o 21:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2013, o 10:29
Posty: 10
Lokalizacja: Lublin/Polska
Podziękowań: 2
Witajcie :) Nie wiem czy się nie powtarzam z tematem , bo jestem tu nowa i jeszcze wszystkiego nie ogarnęłam. Chciałabym wiedzieć czy dzięki medytacji jest w ogóle możliwe powyższe? Jeśli coś wiecie piszcie! Od dawna szukam skutecznej metody. Może znacie jakieś inne skuteczne sposoby, które możnaby zrealizować w " warunkach domowych"? Na wizyty u hipnotyzera narazie nie mam funduszy, ale jestem uparta i wierzę, że mi się uda Proszę pochwalcie się też jeśli odnieśliście jakieś sukcesy w tym temacie. Ja owszem mam tam jakieś odczucia, przeczucia, podejrzenia co do mojej poprzedniej egzystencji, ale prawdę mówiąc nie wiem czy są one zgodne z prawdą i dlatego też chciałabym to sprawdzić.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc,
M.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2013, o 22:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Jasne, że można poprzez medytacji poznać swoje przeszłe wcielenia.
W tym temacie Ewelina pisała między innymi na ten temat -- pamiec-poprzednich-wcielen-t89-20.html
W dziale życie po życiu zycie-zyciu.html, jeżeli poszukasz, to myślę, że znajdziesz jeszcze wiele na ten temat.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lis 2013, o 22:29 
..........................


Ostatnio edytowano 14 gru 2013, o 15:06 przez Tycie kicie, łącznie edytowano 1 raz

  
 
PostNapisane: 8 lis 2013, o 06:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Ja też bym chciała poznać swoje poprzednie wcielenie :) ale na medytacje nie mam czasu :-D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2013, o 18:44 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 17:30
Posty: 1700
Podziękowań: 603
Asia, specjalnie dla Ciebie odkopałam:

Obrazek

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lis 2013, o 10:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2013, o 10:29
Posty: 10
Lokalizacja: Lublin/Polska
Podziękowań: 2
Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi. Super, że są na tym świecie ludzie, którzy potrafią pomóc człowiekowi w tego typu sprawach. Dotychczas niestety napotykałam się z dość ostrą krytyką otoczenia jeśli o tę kwestię chodzi, zwłaszcza w mojej rodzinie ... Ehm ... ... chwilami nawet ortodoksyjnych katolików? Dzięki, naprawdę wielkie dzięki za pomoc!
Tycie kicie, to nie jest tak, że ja żyję przeszłością. Staram się żyć chwilą obecną, ale wiem, że to przeszłość ukształtowała nas takimi jakimi obecnie jesteśmy i naprawdę warto ją poznać, po to by lepiej zrozumieć siebie. - Ot, po prostu życie. :ymhug:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lis 2013, o 10:26 
............................


Ostatnio edytowano 14 gru 2013, o 15:06 przez Tycie kicie, łącznie edytowano 1 raz

  
 
PostNapisane: 10 lis 2013, o 22:15 

Dołączył(a): 10 lis 2013, o 22:08
Posty: 2
Podziękowań: 0
No właśnie dlatego lepiej nie dociekać samemu. Byłam kiedyś na takich warsztatach. Byłam światkiem jak pewien młody chłopak dowiedział się jak strasznym człowiekiem był w poprzednich wcieleniach. Sam sobie nie mógł z tym poradzić. Ja wybrałam inną drogę: Medytacja wdzięczności pomoże Ci spojrzeć na życie w nowy sposób


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lis 2013, o 22:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
A ja uważam, ze zależy jak do tego sie podejdzie. Chcialabym wiedziec z ciekawości, ewentualnie wyciągnąć jakieś nauki. A ja nie mam zamiaru w tym życiu żyć poprzednim. W tym życiu żyje tym życiem, a ciekawość i chęć dowiedzenia się ? Cóż wszystko dla ludzi :-)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lis 2013, o 11:52 

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 04:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
Dowiedzieć się czy nie, oto jest pytanie:) Właśnie przede wszystkim należy pamiętać, że osoba z poprzedniego wcielenia to już nie my. Owszem, wleczemy czasem niefajne zaszłości z poprzednich wcieleń i czasem warto się dowiedzieć, czemuż to, mimo że wkładamy w coś wiele wysiłku, nie udaje nam się przezwyciężyć jakieś cechy, czy przypadłości. Jednak tamto życie to już przeszłość, kolejnym krokiem jest wybaczenie sobie tego kim byliśmy i zrozumienie że już nie jesteśmy :)
Przykładowo w jednym z poprzednich wcieleń wymordowałam połowę swojej rodziny. To jednak było bardzo dawno temu i zdążyłam to naprawić w innych wcieleniach. Ogólnie tamta ja, to już nie ta obecna ja.

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL