Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2015, o 16:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Jaziomal nikt nie ma wyłączności na odbiór, to co mówisz akurat pierwszy raz słyszę tą wersję...
Znam się trochę na tym od lat zajmuję, uważaj sobie co chcesz ale znam dużo ludzi którzy z kimś tam gadają, odbierają itp... od tak zwanej góry. I powiem Ci że szanuję ale nigdy tego do siebie w żaden sposób nie biorę i przestałam się przejmować. Coś co opiera się na wywołaniu strachu nie jest przekazem z góry.

Pozdrawiam.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2015, o 17:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 300
Podziękowań: 125
@jaziomal
Polacy przeciwnikiem Rosjan? :D Moim zdaniem Rosji zależy na dobrych stosunkach z Polską - chociażby dlatego, że jesteśmy słowiańskimi braćmi.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Do czujących
PostNapisane: 5 lis 2015, o 13:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lis 2015, o 10:00
Posty: 13
Podziękowań: 0
Źle odebraliście moją wypowiedź. Nie ma tam strachu, tylko konkretne wytłumaczenie stanu w jakim znalazła się osoba zakładająca temat. Jak również próba pomocy (cynk) , co może złagodzić jego skutki. Co do Rosjan, nie napisałem o ludziach tam zamieszkujących tylko o aparacie władzy (konkretnie Putin), który to nigdy do naszych zwolenników nie należał. (i od ponad 10 lat nie jest on również istotą ludzką - zmarł - jest sterowanym biologicznym robotem), ale nie zamierzam się nad tym rozwodzić (nie ma to sensu - możecie wierzyć lub nie - wasza sprawa). Logicznym jest, że zwykły człowiek nie testuje broni masowego rażenia. Co do przekazów, to również nie zamierzałem rozwijać tematu, ale jak sami widzicie zostałem pociągnięty za język, a to co napisałem jest zgodne z obecnie posiadanym przeze mnie zakresem wiedzy. "Góra" stara się nam pomagać, ale to nie znaczy, że informacje od nich są szczęśliwe i pokrzepiające. One mają nam pomóc jak najlepiej odnaleźć się w tej rzeczywistości. To był konkretny przekaz. Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lis 2015, o 19:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 300
Podziękowań: 125
Coś mi tu nie pasuje.. Te informacje "z góry" mówią, że jesteśmy atakowani przy pomocy broni działającej na nasz umysł wobec której jesteśmy bezradni, więc w jaki sposób te informacje mają nam pomóc ?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Do czujących
PostNapisane: 5 lis 2015, o 23:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
:-B sentinel89 tylko że ciekawe jest kogo bierze się za górę :-ss . Tyle jest kanałów , i tyle chętnych do nadawania, echh ..

Ja bardziej ufam Putinowi niż amerykanom.
Polecam posłuchanie Simona Parkesa, albo Stewart Swerdlow.
Sentinel89 posłuchaj i poczytaj o programie kontroli umysłów S.Swerdlow brał w tym nawet udział.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Do czujących
PostNapisane: 6 lis 2015, o 08:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 300
Podziękowań: 125
Kamea napisał(a):
:-B sentinel89 tylko że ciekawe jest kogo bierze się za górę :-ss . Tyle jest kanałów , i tyle chętnych do nadawania, echh ..

przecież wiem :P chciałem tylko sformułować pytanie w taki sposób, aby czytelnik wyciągnął z niego wnioski

Kamea napisał(a):
Polecam posłuchanie Simona Parkesa, albo Stewart Swerdlow.

Wiem jakie jest ich zdanie na ten temat.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Do czujących
PostNapisane: 6 lis 2015, o 08:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
:D Sentinel89 , aleś Ty marzyciel hooo...hoooo aby czytelnik wyciągnął wnioski
@-)

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Do czujących
PostNapisane: 7 lis 2015, o 21:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lis 2015, o 10:00
Posty: 13
Podziękowań: 0
Spróbuję jeszcze jeden, ostatni raz. Nie macie nawet pojęcia jaką możecie takim zachowaniem zrobić krzywdę. Wytłumaczę. Załóżmy, że ktoś, akurat ma takie objawy, oraz mieszka w miejscu o jakim napisałem. A ponieważ wcześniej nie zetknął się z czymś takim wpada w panikę. Zaczyna latać po lekarzach, robić badania. A że medycyna nic tutaj nie pomoże, ale jak pewnie wiecie każdy lekarz z chęcią przypisze pakiet lekarstw, które i tak nic nie pomogą, a tylko zrujnują zdrowie delikwenta. Poza tym przy okazji psychika też siądzie. Ponieważ po przeczytaniu komentarzy, może on nie uwierzyć, że remedium na to nie ma, a głupie pestki z dyni mogą złagodzić objawy (więcej cynku ma wątróbka, ale jestem wegetarianinem, więc też i podałem przykład dynię). Dzięki takim wpisom możecie zrobić z człowieka wrak psychiczny i fizyczny, może nawet inwalidę. Pomijam już kwestie finansowe. Zrozumcie proszę, że jeśli nawet jednemu jedynemu człowiekowi ten wpis może pomóc to mój cel został osiągnięty. A skoro Wy, z całym szacunkiem dla Was tego nie potraficie to zapytajcie się może własnego sumienia, po co to robicie?
Jeśli nie potraficie zweryfikować z jakiego poziomu pochodził ten przekaz, (umysł, świadomość, astral czy poziome duchowe), i czy jest on prawdą to może spróbujcie przeczytać ten wpis i zastosować go.
post19275.html#p19275
Pamiętajcie, że za każdą myślą, słowem czy wpisem (na forum np.) idzie określony rodzaj energii i intencji. Spróbujcie to odczuć (tym bardziej, że jest to forum między innymi takim właśnie rzeczom poświęcone), a możecie na przyszłość uniknąć takich sytuacji. Nie ma dwóch takich samych istot na świecie, a Wy wszystkich do jednego worka wrzucacie i jedną miarką oceniacie.
Pozdrawiam wszystkich.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sty 2016, o 21:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Jak się macie :) Od jakiegoś czasu czuję że jestem w formie wycofującej się, święta kiedy ludzie się zbliżają a u mnie na na odwrót uczucie i kierunek w głąb siebie. Zajmuję się rozwojem swoim dość długo i od jakiegoś czasu zauważam że jak kiedyś wiedzę gromadziłam i ją chłonęłam, obecnie od jakiegoś czasu robię porządki. Jestem znów obserwatorem, patrzę.
Cisza spokój, działający internet i powrót do jednej z moim ulubionych stron przez lata.Stron które bardzo przyspieszyły mi rozwój, hmmm ... rozwój ??? jeśli wejdziesz i przeczytasz a polecam :)
Może to dużo zmienić, co robić dalej ??? Ja staram się być, i zachowywać spokój.
Bardzo polecam stronę, jeśli poszukujesz warto poznać również tą wiedzę.
Od początku od Atlantydy po wszelkie zagadnienia za programowanej rzeczywistości.
Zastanawialiście sie czym , lub kim są przewodnicy ?? Jestem nie ufna, i od jakiegoś czas zastanawiałam się czy przewodnicy duchowi są elementem Matrixu.

"„Słowa jak miłość, ascendencja (ascension, wniebowstąpienie, wznoszenie), prawda i bóg używali oni bardziej liberalnie niż zorganizowane religie, a bóg był zawsze przez nich przedstawiany jako kochająca, zestalająca siła. Pod organizacje tworzone przez osoby kontaktujące się ze wzniesionymi mistrzami podpięto również anioły oraz istoty kosmiczne. Przywłaszczyli oni sobie nie tylko takie symbole i konstrukty jak dusza oraz życie wieczne, ale ponadto stworzyli koncepcję drabiny świadomości z ciągnącymi się bez końca szczeblami, tak aby uczeń nieustannie próbował dowiedzieć się więcej, aby wejść na wyższe szczeble drabiny.

„Wznoszenie się jednej osoby ponad inne. Tak wyglądała kluczowa koncepcja taktyki oddzielenia stosowana przez Wielkie Białe Bractwo i tak naprawdę przez wszystkie tajne stowarzyszenia. Stwórz podziały dostępu do wiedzy, dodaj kilka rytuałów, obiecaj więcej mocy i stanie się świadomym jak ty, a uczniowie zaczną iść wytyczoną ścieżką. Nie mówią oni o tym jak odinstalować od siebie programy trzymające nas w oddzieleniu, zamiast tego wzmacniają oddzielenie.”

http://wingmakers.pl/index.php?option=c ... fragment18

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL