Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cześć
PostNapisane: 6 lut 2015, o 18:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2015, o 16:30
Posty: 51
Podziękowań: 5
Kocham życie odkąd spojrzałem śmierci w oczy. Sam przeżyłem, choć raz zabiłem. Niosło mnie po świecie. Smakuję życie. Lubię poziomki, bo kojarzą mi się z ogródkiem babci. Mam brwi jak Gandalf i czasem prawię jak mały Yoda. Uwielbiam zapach lasu, niewinność dzieci, każdą porę dnia i roku. Wiem, że dziwnie to brzmi po tym co wyznałem, jednak nie wstydzę się o tym mówić. Dziś zabieram ślimaki z ulicy, prowadzę pająki w bezpieczne miejsce, nawet muchy nie skrzywdzę. Macie na pokładzie człowieka takiego jak Wy. Człowieka, który wiele razy mówił, że coś zrobi, a nie zrobił. Człowieka, który mówił, że czegoś nie zrobi, a zrobił. Człowieka, który sam siebie nie docenia, choć sam przepłynął wielkie jezioro, był pierwszy na mecie w podstawówce, gdy ścigał się z wyższymi o głowę. Człowieka, który nigdy nie sądził, że życie choć piękne, tak kruche jest.

Witam Was moi drodzy.

_________________
Stare chińskie przysłowie mówi: „Jeśli nie masz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie”.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć
PostNapisane: 6 lut 2015, o 18:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Witaj Damian w naszych spokojnych rodzinnych progach ;))

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2015, o 18:59 
Czym dla ciebie jest duchowość?

Witaj.


  
 
 Tytuł: Re: Cześć
PostNapisane: 6 lut 2015, o 19:03 
Witaj Damianie. :)

Rozwój duchowy polega na wyrażaniu siebie w prawdzie.
Masz u mnie dobry start.


  
 
 Tytuł: Re: Cześć
PostNapisane: 6 lut 2015, o 19:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2015, o 16:30
Posty: 51
Podziękowań: 5
Cały Wszechświat tkwi w ludzkim ciele, w umyśle i w duszy. Ciało ma swoją świadomość, umysł ma swoją świadomość, dusza ma swoją świadomość. A więc duchowość to świadomość duszy, doświadczającej umysłu, doświadczającego ciała. Duchowość to kosmiczna świadomość.

_________________
Stare chińskie przysłowie mówi: „Jeśli nie masz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie”.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć
PostNapisane: 6 lut 2015, o 19:27 
Okay. Nie doświadczyłem tego o czym piszesz, lecz to co napisałeś brzmi całkiem mądrze.

Teraz zapytam cię o rozwój duchowy. Czym dla ciebie jest rozwój duchowy.

Nie traktuj tego jako pytanie sprawdzające.


  
 
 Tytuł: Re: Cześć
PostNapisane: 6 lut 2015, o 19:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2015, o 16:30
Posty: 51
Podziękowań: 5
Rozwój duchowy to nie tylko czakry, mudry, misy. Ani nawet nie altruizm jakiejkolwiek z religii. To też nie tylko lekcja jaką daje całe życie, pełne wzlotów i upadków, bo dusza jest wieczna. Dusza zawsze się rozwija. Tak więc rozwój duchowy to samo istnienie duszy.

Spokojnie, nie traktuję. Fajne pytania dajesz. Finał Milionerów :D Dawaj następne!

_________________
Stare chińskie przysłowie mówi: „Jeśli nie masz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie”.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć
PostNapisane: 6 lut 2015, o 19:54 
Czy narodziliśmy się już?


  
 
 Tytuł: Re: Cześć
PostNapisane: 6 lut 2015, o 20:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2015, o 16:30
Posty: 51
Podziękowań: 5
Nieee... Tylko nie to. To jest... Nie. Raczej nie. Albo tak. Może tak. Nie! No nie... No dobra, odpowiem. Ale jeśli można koło ratunkowe, to poproszę o pół na pół. To paradoks próżni - dla jednych jest, dla innych jej nie ma. Z moich badań na Kwiecie Życia, zbieżnych z wedyjskim Genesis wynika, że tak. Istniejemy - jednak nie tak jak się dziś ludziom wydaje. Ja sam mogę się mylić. Wszechświat się składa głównie z paradoksów.

_________________
Stare chińskie przysłowie mówi: „Jeśli nie masz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie”.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2015, o 22:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Witam Cię na forum, rozgość się :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL