Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cześć ;)
PostNapisane: 6 gru 2013, o 19:59 
Kreator

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 18:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Cześć :ymhug: . Po krótkim zastanowieniu postanowiłam się tutaj zarejestrować, przeglądam forum od jakiegoś czasu i myślę, że powinno mi się tutaj spodobać :).
Mam 20 lat. Od ok. kwietnia tego roku zainteresowałam się prawem przyciągania i ogólnie rozwojem osobistym. Bardzo długo szukałam swojego miejsca, często się gubiłam, ale wydaje mi się, że chyba wreszcie się odnalazłam. Jakiś czas temu coś się we mnie zmieniło, zmieniło się moje postrzeganie świata. Oczywiście na lepsze :).
Nauczyłam się być wdzięczną i doceniać życie. Cieszę się bardzo, ale to bardzo, że tu jestem :). Nie zawsze byłam z siebie zadowolona, szczerze mówiąc to nienawidziłam siebie, ale ciężko tak żyć, więc postanowiłam coś zmienić. Chyba się udało, bo teraz lubię siebie, cieszę się z tego kim jestem, bo mogę nad sobą pracować i się rozwijać.
Jestem w połowie drogi i mam nadzieję, że to miejce pomoże mi pójść dalej :).

Poza tym lubię muzykę rockową, zwłaszcza z lat 80' i 90' :D. Mam nadzieję, że w poprzednim wcieleniu byłam gwiazdą rocka :D. A jeśli nie, to może w tym się uda :)).
Bardzo lubię góry i morze, chociaż góry odrobinę bardziej.
Lubię jeść :D. No i moją ulubioną rozrywką są koncerty :).
Chyba wystarczy tyle o mnie :P.

:ympeace:


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć ;)
PostNapisane: 7 gru 2013, o 07:34 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 11 paź 2013, o 17:24
Posty: 25
Podziękowań: 7
Nie jestem pewna, czy mogę wypowiadać się za całą rzeszę użytkowników, ale....
Serdecznie Witamy Cię na tym forum i Mamy nadzieje, że pobyt tutaj zaowocuje w Twoim życiu chociażby zdobytą wiedzą i zetknięciem z nowymi ludzkimi osobowościami.
Krótko powiedziawszy-Dzień Dobry, Miłośniczko Rock&Roll'a z lat świetności tej jakże żywiołowej muzyki. :-!


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 gru 2013, o 11:44 
Kreator

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 18:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Dziękuję za przywitanie ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 gru 2013, o 01:31 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Witaj na forum :) :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć ;)
PostNapisane: 9 gru 2013, o 08:04 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
witaj wśród nas ;)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL