Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czary na urode
PostNapisane: 18 lut 2015, o 20:22 

Dołączył(a): 18 lut 2015, o 20:11
Posty: 1
Podziękowań: 0
Korzystał ktoś z Was z czarów na urodę? Wiem,że fizycznie nic sie nie zmieni jedynie stworzę iluzję,że ludzie będą mnie odbierać z atrakcyjną itd. Mam pytanie,czy można dany czar zmodyfikować np. usunąć kąpiel przy świecach? prosze nie pisać typu " idź do fryzjera" itp. Jestem świadoma tego,że czary mogą przynieść konsekwencję.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2015, o 21:18 

Dołączył(a): 18 lut 2015, o 02:08
Posty: 12
Podziękowań: 1
Pewność siebie starczy dla nawet największej brzyduli. Trust me.
I uśmiech, szczery, od ucha, do ucha.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czary na urode
PostNapisane: 19 lut 2015, o 12:37 
Abrakadabra nie zna czaru na urodę? :))
Należy na nick aneks nanieść.


  
 
 Tytuł: Re: Czary na urode
PostNapisane: 19 lut 2015, o 15:00 

Dołączył(a): 18 lut 2015, o 02:08
Posty: 12
Podziękowań: 1
aster napisał(a):
Abrakadabra nie zna czaru na urodę? :))
Należy na nick aneks nanieść.

Zna, nie zna, każdy czar, każda zabawa kosztuje. Szkoda energii, skoro wystarczy się uśmiechnąć i zacząć pozytywnie myśleć.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czary na urode
PostNapisane: 19 lut 2015, o 15:55 
Znam osobiście osobę, delikatnie ujmując: "niezbyt powabną dla wielu oczu", która niejedną urodziwą "gwiazdę" usunie w cień, gdy tylko otworzy usta. A słowa jak perły sypią się i nie ma osoby, Która nie patrzyłaby by nań w niemym zachwycie. :) To jest zdecydowanie boży dar, a nie czar. Jedni zabiegają o czary (zakłamywanie oczu), a inni o dary, taki podział.


  
 
 Tytuł: Re: Czary na urode
PostNapisane: 19 lut 2015, o 22:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
abc12 napisał(a):
Korzystał ktoś z Was z czarów na urodę? Wiem,że fizycznie nic sie nie zmieni jedynie stworzę iluzję,że ludzie będą mnie odbierać z atrakcyjną itd.

A nie lepiej zamiast iluzji, zadbać o siebie? Wiesz jaki jest najlepszy czar? Jest to urok osobisty, naturalność, bycie sobą.
Czy aż tak bardzo masz potrzebę tego, aby wszyscy ludzie wielbili Cię za Twoje nieistniejące piękno?
Na pewno lepiej, gdyby Cię podziwiali, zachwycali się Tobą, za to co naprawdę posiadasz, za Twoją naturalność, pewność siebie.

abc12 napisał(a):
Mam pytanie,czy można dany czar zmodyfikować np. usunąć kąpiel przy świecach? prosze nie pisać typu " idź do fryzjera" itp. Jestem świadoma tego,że czary mogą przynieść konsekwencję.

Modyfikuj, rób co chcesz, przecież sama napisałaś, że jesteś świadoma konsekwencji, a więc nic tylko życzyć Ci powodzenia ;;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2015, o 23:20 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
A tam, dziewczyny! Ja znam takowe czary: :ymdevil:
1. Wyobraź sobie, że Twoja aura jest jasna i pięknie połyskuje jakby brokatem przyciągając uwagę innych - działa, sprawdziłam :D
2. Przygotuj kąpiel, nasyp do niej soli (może być taka specjalna do kąpieli lub sól Epsom, ale i kuchenna się nada) i zanurzając się w wodzie myśl o tym, jak wszystkie brudy z Twojej aury zmywają się. Też działa, polecam! :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 24 paź 2015, o 10:03 

Dołączył(a): 24 paź 2015, o 09:49
Posty: 6
Podziękowań: 0
Ewelina napisał(a):
A tam, dziewczyny! Ja znam takowe czary: :ymdevil:
1. Wyobraź sobie, że Twoja aura jest jasna i pięknie połyskuje jakby brokatem przyciągając uwagę innych - działa, sprawdziłam :D
2. Przygotuj kąpiel, nasyp do niej soli (może być taka specjalna do kąpieli lub sól Epsom, ale i kuchenna się nada) i zanurzając się w wodzie myśl o tym, jak wszystkie brudy z Twojej aury zmywają się. Też działa, polecam! :)


Muszę wypróbować, brzmi rewelacyjnie :D :ymapplause:


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czary na urode
PostNapisane: 2 lis 2015, o 14:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lis 2015, o 10:00
Posty: 13
Podziękowań: 0
Ech, dziewczyny. A to już wiara w siebie nie wystarczy? Jeśli już chcecie znaleźć tą swoją drugą połówkę, to po prostu tym żyjcie. Ale nie egoistycznie, bo i owszem to też działa, ale też i osoba którą przyciągniecie do siebie też taka będzie. Otwórzcie serce (no nie dosłownie - nikt tutaj o transplantacji nie mówi :) ) i chciejcie (nie narzucając nic nikomu), a się stanie. I zawsze wtedy też dostaniecie (znajdziecie) osobę, która na chwilę obecną będzie najbardziej zbliżona do was wibracyjnie. To czym promieniujemy to do nas wraca, a przekładając na polski, to co dajesz to i otrzymujesz. Pozdrawiam płeć piękną :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL