Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 maja 2013, o 17:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2012, o 07:12
Posty: 19
Podziękowań: 3
Mnóstwo relacji na temat spotkań z ufo wiąże się z pojawianiem wraz z ufo, bądź tuż po, czarnych helikopterów bez oznaczeń.
Temat na którym zamierzam się skupić jest dość zawiły, nie ma tutaj mowy o przypadkowym przelocie wojskowych maszyn. Nie posiadają jakichkolwiek oznaczeń, całe wymalowane są w czarnych barwach. Widywane w praktycznie każdym zakątku świata, towarzyszące zjawisku ufo.
Na pewno w jakiś sposób oba te fenomeny są powiązane.
Obrazek
Obrazek

Nie piszę tutaj o przypadkowych spotkaniach helikopterów z ufo. Ta kwestia polega na tym, że te maszyny w jakiś sposób towarzyszą niezidentyfikowanym obiektom. Nie jest to jeden model, lecz wiele, od popularnego UH 60 Blach hawk, aż po wielkich rozmiarów CH-57 Chinook.
Cały problem polega strasznym zamęcie z relacji o spotkaniach zarówno ufo i czarnych helikopterów.
Pojawiające się znikąd helikoptery, towarzyszące ufo, świadkowie którzy mówią o tym głośnio spotykają dziwne sytuacje. Dziwni panowie w czarnych garniturach pojawiający się u świadków i zmuszający do zmowy milczenia. Myślę, że bardzo dobry temat na film, bo to rzeczywistość.
pozdrawiam


_________________
I nie potrzebuję broni daj mi długopis i kartkę
a tanie słowa zmienię w zdania, które są coś warte.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2013, o 17:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2013, o 09:18
Posty: 24
Lokalizacja: Barcelona
Podziękowań: 8
Moim zdaniem największym dowodem na "istnienie UFO" jest Roswell. Oficjalne wersje były zmieniane kilkukrotnie nie wspominając o tym, że przez pierwszy tydzień nikt z wojska nie krył się z tym, że znaleziono fragmenty latającego spodka. Relacja świadków są spójne, a wielu z nich nie tylko podkreśla fakt, że widziało "niewyjaśnione" obiekty (i trzymało je w ręku), ale także fakt bycia zastraszanym przez wojsko i władzę, by milczeć.

_________________
"Wiem, że się urodziłem i wiem, że umrę.
To, co pomiędzy, należy do mnie."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL