Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2012, o 12:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Zdaję sobie z tego sprawę, Tiana Ja w tych tematach siedzę już kilka lat, miałem już do czynienia z duchem itd. Chcę odblokować tą czakrę bo mi się to przyda.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2012, o 09:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 18:08
Posty: 55
Podziękowań: 7
Bart- siedzisz w tych tematach kilka lat i nie wiesz jak ją odblokować ;)??
Są sposoby na to, ale publicznie na pewno tego nie napiszę, jeszcze jakiś nierozsądny człowiek to zrobi...

_________________
open your eyes and free your mind


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 8 mar 2012, o 10:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
ajka napisał(a):
Bart- siedzisz w tych tematach kilka lat i nie wiesz jak ją odblokować ;)??
Są sposoby na to, ale publicznie na pewno tego nie napiszę, jeszcze jakiś nierozsądny człowiek to zrobi...



Ajka, Ja się interesowałem innymi rzeczami, hehe.
No a na temat odblokowywania czakr jeszcze nic nie czytałem, no może jeden poradnik ale i tak nic to nie dało.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2012, o 19:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 18:08
Posty: 55
Podziękowań: 7
na otwarcie czakry 3 oka jest prosta technika, jednak w zalezności od intensywności i dokładności tego "ćwiczenia", rożnie działa to u rożnych osób. Jest mały sekret jej otawrcia, ale to na pw

_________________
open your eyes and free your mind


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2012, o 23:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Można otwierać konkretną czakrę osobno, ale tak naprawdę, aby życie było poukładane, pracować powinny wszystkie. Jedna czakra wpływa na drugą, a człowiek jest holistycznym, całościowym tworem. Praca wpływa na związek, sport wpływa na komunikację, uśmiech wpływa na wszystko.
Nie powinno się otwierać czakry trzeciego oka, jeśli nie mamy w pełni wykształconych niższych czakr. Zawładnąć mogą nami całkowicie negatywne emocje niższych czakr – strach, lęk, nienawiść, niepewność. Możemy nawet zwariować...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 kwi 2012, o 18:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 13:45
Posty: 3
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękowań: 0
Witam.
Dzisiaj znalazłem tą stronę i od jakiegoś czasu zainteresowałem się rozwojem duchowym ale nie wiem od czego zacząć i jak to robić. Czy może ktoś mi doradzić albo poprowadzić mnie przez ten pierwszy próg :)? Z tego co czytałem to powinno się zaczynać od otwierania czakr. Bardzo kuszące jest to trzecie oko ale na nie nie jestem jeszcze gotowy :D.

Proszę oto moje gg : 3682584

Bardzo proszę o rady doświadczonych ludzi :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2012, o 07:52 

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:18
Posty: 73
Podziękowań: 10
a jak to jest z ta czakra serca? jak trzeba sie przygotowac do jej otworzenia, czytam i czytam i juz mi sie wszystko miesza... :-s

_________________
"Nie wierzcie w nic, bez wzgledu na to, gdzie to przeczytacie lub kto to powie, nawet gdybym ja to powiedzial, jesli to nie zgadza sie z waszym rozumem i zdrowym rozsadkiem"
Budda


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2012, o 09:10 

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:18
Posty: 73
Podziękowań: 10
chcialam jeszcze dodac, ze ja na otworzenie tej 3oka nie zdecydowalabym sie bo jesli mialyby mnie po powrocie do domu oprocz calej duuuuzej rodziny jeszcze ktos witac to chyba oszalalabym #:-s

_________________
"Nie wierzcie w nic, bez wzgledu na to, gdzie to przeczytacie lub kto to powie, nawet gdybym ja to powiedzial, jesli to nie zgadza sie z waszym rozumem i zdrowym rozsadkiem"
Budda


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2012, o 09:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
amerykanka napisał(a):
a jak to jest z ta czakra serca? jak trzeba sie przygotowac do jej otworzenia, czytam i czytam i juz mi sie wszystko miesza... :-s

Na początku napiszę, że pracując z czakrami należy również pracować nad samym sobą, nad swoimi myslami, czynami, uczuciami, a przede wszystkim żalami/emocjami, bo mogą się potworzyc blokady.
Technik jest bardzo dużo. Na początek można wizualizować czakry, jako świecące jasnym światłem punkty, można też oddychać poprzez czakry energią - podczas wdechu wizualizować jak wpływa w określoną czakra energia o danym kolorze, a podczas wydechu - np. jak wypływają z nim wszelakie brudny. Podczas wydechu można też nic nie wizualizować, tylko spokojnie oddychać. Tutaj zostaje wybór. Na samym początku nie otwieramy czakr, zaczynamy od poznania za co odpowiadają poszczególne czakry. zawsze należy taką praktykę zacząć od najniższej czakry-czakry podstawy i iść ku górze. No chyba, że czakra podstawy jest już bardzo dobrze rozwinięta, to zostawiamy ją i przechodzimy do kolejnej. Należy uważać, bo osoby słabe, albo nieodpowiednio przygotowe, próbujące otwierać czakry bez wiedzy, albo z ogólnie źle przyjętą wiedzą, mogą źle skończyć! Czakry, to nie jest zabawa, to jest praca z energią i należy podejść do tego na poważnie. Jeśli już koniecznie chceby u siebie odblokować czakrę, to również pamiętajmy o jej sąsiednich czakrach i oczywiście o podstawie - to jest nasz fundament.
Należy pamiętać, żeby jesli już się pokusimy o otwarcie danej czakry-później ją zamknąć, bo przez niezamknięcie mogą podczepić się istoty, które będą karmić się naszą energią.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2012, o 09:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
amerykanka napisał(a):
chcialam jeszcze dodac, ze ja na otworzenie tej 3oka nie zdecydowalabym sie bo jesli mialyby mnie po powrocie do domu oprocz calej duuuuzej rodziny jeszcze ktos witac to chyba oszalalabym #:-s

To nie tylko tak jest z 3 okiem, tutaj najczęściej takie coś występuje, ale tez poprzez niewłaściwą pracę z czakra 3 oka można się całkowicie zablokować na postrzeganie drugiej strony nawet na długie lata. Z innymi czakrami też wiążę się duże ryzyko, jak pisałam, to praca z energią. Zawsze można nie domknąć czakry, a wtedy może być źle… Czakra będzie łapać wszystkie energie na jakie się natknie, a że często będą to energetyczne śmieci itp. – trudno. Może rozpocząć się ciąg niemiłych zdarzeń w życiu…


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL