Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lip 2014, o 17:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2014, o 21:11
Posty: 5
Podziękowań: 0
wiem że każdy z nas ma kilka głównych czakr, oraz setki mniejszych, jednak ostatnio nurtuje mnie taka oto sprawa:
po za czakrami mówi się o 3 ciałach człowieka,
ciele materialnym, astralnym oraz duchowym,
czy czakry można utożsamiać z ciałem duchowym? czy to dwie różne rzeczy?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lip 2014, o 16:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2014, o 21:11
Posty: 5
Podziękowań: 0
hej hej, no nie, 0 odpowiedzi? nikt nie czuje się na tyle mocny, aby dać jakie kol wiek wskazówki? są to rzeczy o których jest więcej domysłów niż wiedzy, temu liczę na wasze opinie a nie na profesjonalne wypowiedzi znawców tematu, bo wież że tacy znawcy nie istnieją.
Jednak jestem przekonany że każdy z nas ma w swoich myślach cząstkę prawy o wszechświecie, i chciałbym zebrać możliwie najwięcej tych cząstek, więc liczę na wasze opinie ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2014, o 14:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2014, o 21:11
Posty: 5
Podziękowań: 0
poszperałem nieco i z grubsza wychodzi na to że:
są czakry, one odpowiadają za wytwarzanie energii,
są miridiany, one odpowiadają z rozprowadzanie energii,
idąc dalej czakry należą do ciała duchowego.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2015, o 19:54 

Dołączył(a): 26 paź 2015, o 23:08
Posty: 4
Podziękowań: 0
Wiem ze to moze dziwne pytanie, ale czy rozwiniety wysoko duchowo czlowiek moze przemieszac sie w kazde miejsce we wszechswiecie poprzez czakry? to takie kanaly?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2015, o 07:25 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1472
Podziękowań: 590
Czakry Odpowiadaja za sfery zycia czlowieka, czyli np. nie wiedzi Ci sie materialnie, tzn. ze Twona pierwsza czakra nie dziala w pelni prawidlowo. Do Tego dochodza jeszcze inne ograniczenia, wzorce, programy i nie wystarczy popracowac nad sama czakra, bo nawet gdybys ja dobrze uksztaltowala, to ona sie z powrotem zmieni...
Nigdy nie slyszalam, zeby czakry byly kanalami, jak juz to łączą Cie ze swoim swiatem, roznymi dziedzinami zycia. To cos osobistego, przez czakry nie mozna podrozowac.
Chyba nie widzialam wczesniej tego wątku, bo dziwie sie, ze na niego nie odpowiedzialam juz wczesniej...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL