Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Coś o piramidach.
PostNapisane: 29 lip 2013, o 00:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2013, o 01:09
Posty: 23
Podziękowań: 5
W miejscu gdzie stoją piramidy w Egipcie istnieje wir energetyczny potężna dawka energii ale nie tylko w tym miejscu.Stoją piramidy w dżungli Amazonii ,w wysokich równinach Meksyku,na dnach oceanicznych Atlantyku i Pacyfiku,na pustyni Takla Man w Chinach i wielu innych miejscach a tu macie zdjęcie 3 najsilniejszych że tak się wyrażę.I tak oto na całej Ziemi stoją piramidy w miejscach bram energetycznych dla oznaczenia miejsc tych moc.Są to w istocie urządzenia jak najbardziej zaawansowane ale nie aktywne jak widać,gdy są uruchomione wystrzeliwują strumień Energii a dokładniej inaczej się to nazywało ale nie pamiętam i co to powoduję też nie pamiętam już.Wszystkie piramidy z budowano za pomocą lewitacji by złożyć to i za pomocą laserów,które wycięły kamienne bloki dla budowy i lasery które zrobiły pomieszczenia,rzeźby.I oczywiście istnieje w każdej środku urządzenie.
Wszystkie te miejsca gdzie się znajdują piramidy z lotu ptaka są wzorowane na procesorze w twoim komputerze tylko tam wersji większej hehe.

Obrazek

Piramidy są odzwierciedleniem ludzkiej ewolucji mającej wiele wymiarów.Tak zwany Bóg jest piątym wymiarem i dlatego na wielu czworobocznych piramidach znajduję się wieńczący je kamień.Oznacza on zjednoczenie ze stwórcą,architektem tylko nie pamiętam czego czy ciała czy ducha bo jak z ciała to będą to jakieś humanoidy ale obstawiam tych z ciała czyli nic ciekawego przynajmniej dla mnie.
Człowiek posiada 5 palców gdyż został stworzony do życia w 5-tym wymiarze i kiedyś dokładnie udokumentuje skąd się tu wziął.
A jak na razie ludzie tutaj są w 3 i raczej nie przetrwają do 5 przynajmniej ta dzisiejsza cywilizacja,i potem znowu będziemy musieli budować nowe piramidy hahah
A i jeszcze medytacja w piramidzie doprowadza w inne wymiary świadomości i to byłoby chyba na tyle jak na razie :D

_________________
Oni chcą mnie zobaczyć zastrzelonego,zamkniętego w klatce.
Wrócę większy,silniejszy,niezłomny i oto jestem.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lip 2013, o 01:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Daniel fajnie że próbujesz pisać artykuły, jednak bardzo bym prosił abyś następnym razem bardziej skupił się na sensie swoich wywodów. Ponieważ tutaj czasami nie wiem o co Ci tak naprawdę chodzi. Chcesz przekazać wiedzę ale nie do końca jesteś chyba przekonany o tym o czym piszesz. Dodatkowo te informacje że coś tam zapomniałeś też nie wpływają zbyt dobrze na ocenę tego artykułu.
Przy okazji umieść źródło do stron z jakich korzystałeś, no chyba że sam jesteś autorem tego tekstu.

Co do piramid, każdy o tym wie że są to miejsca mocy, w piramidach szybciej np. kości się regenerują ale to nie tylko dlatego że piramidy są położone na tych bramach energetycznych, ale też dlatego że np. piramidy mają taki kształt. Musiałbym więcej o tym poczytać i wtedy coś więcej napisze.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2013, o 12:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2013, o 01:09
Posty: 23
Podziękowań: 5
Ja jestem autorem i na piszę jeszcze więcej jak będę miał czas.
Postaram się jakąś lepiej na pisać ale nie wiem czy mi to wyjdzie bo jak dla mnie to jest dobrze :)
I czy każdy wie to nie wiem bo nie widziałem tu czegoś takiego.
I dobrze wiem że za pomocą kształtu kieruję się energią jeśli tak to można nazwać.
Na piszę jeszcze w innym dziale jak kościoły są za projektowane właśnie na potrzeb kradzieży energii i jej przekierowania głównie w ołtarz.

_________________
Oni chcą mnie zobaczyć zastrzelonego,zamkniętego w klatce.
Wrócę większy,silniejszy,niezłomny i oto jestem.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2013, o 15:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 106
Jeżeli jest to artykuł, to proszę zastosować jakąkolwiek korektę tego tekstu. Xx"

Przeczytałem ten jakże ciekawy "artykuł" i nie rozumiem nic z niego. Czyżbyś znowu pisał po upojeniu alkoholowym?

Naprawdę, jeśli chcesz pisać, weź zrób ze swoim stylem pisania, bo ten, który reprezentujesz jest dość... Kiepski. Takie teksty to w klasach 4-6 szkoły podstawowej można pisać. Chociaż i tam, zdaje mi się, piszą lepiej.

Chciałem poprawić Twoje błędy, ale to przewyższa moje umiejętności korektorskie. xD

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lip 2013, o 15:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 300
Podziękowań: 125
To raczej artykuł zawierający Twoje osobiste teorie.

Piramidy są odzwierciedleniem ludzkiej ewolucji ? Zawsze mi się wydawało, że są to takie anteny lub bramy do innych wymiarów. Inaczej mówiąc jest to wiedza kosmosu a nie ludzi.

W literaturze ezoterycznej spotkałem się kilkukrotnie z określeniem, że wymiar Boga to nie 5, a dopiero gdzieś 13-ty (to również chyba najwyższy poziom).

"Człowiek posiada 5 palców gdyż został stworzony do życia w 5-tym wymiarze" - ciężko mi to pojąć, bo przecież od 4 wymiaru zaczyna się poziom astralny, więc człowiek jako istota fizyczna jest raczej przystosowana do 3 wymiaru.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lip 2013, o 21:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 84
Abstrahując już od tego, że przeciwstawny kciuk, czy ilość palców nie ma dla mnie żadnego, nawet najmniejszego wpływu na przystosowanie do wymiarów, w których żyjemy...

od 4 wymiaru zaczyna się poziom astralny - zauważ, że często "anatomia duchowa człowieka" przedstawia model kilku ciał nakładających się na siebie i wzajemnie przenikających - eteryczne, astralne, fizyczne itd, więc jakaś składowa nas z tym astralem wiąże. Cóż, to nic zaszczytnego, wszak koty też harcują po astralu xD


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2013, o 02:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2013, o 01:09
Posty: 23
Podziękowań: 5
Widzę że każdy ma tu swoje teorie z pewnością wyczytane z internetu albo książek.
I widzę że są też problemy z czytaniem ze zrozumieniem gdy mi jest wytykane błędne pisanie,nie wiem o co komu chodzi i nie chce tego pojąć bo chyba bym sobie zrobił pranie mózgu.Jak ktoś nie może się doczytać i zrozumieć polecam dostosować się do moich fal chyba że nie dasz rady.To się nigdy nie porozumiemy i zostaniemy wrogami.

"Człowiek posiada 5 palców gdyż został stworzony do życia w 5-tym wymiarze"
Człowiek ma te 5 palców bo kiedyś będzie żył w 5 wymiarze na o wiele wyższych częstotliwościach itd co za tym idzie ? śpisz może godzinne i jesteś na ładowany,nie czujesz potrzeby jedzenia,czujesz 24/h Euforię i jest jeszcze wiele innych rzeczy.
I nie na pisałem że 5 wymiar to spotkanie z tak zwanym bogiem,głównym architektem tylko z architektami ciała ci którzy stworzyli ludzi na tej Ziemi na swoje podobieństwo i gdy ludzie osiągną już poziom możliwie najwyższy,ci projektanci będą chcieli zobaczyć swoje dzieło.
Dla nie których widzę że świat astralny zaczyna się od 4 wymiaru to bardzo ciekawe że tak powiem z grzeczności ale jest to totalnym kłamstwem że tak powiem nie ma tak łatwo i szybko to tak tylko na logikę.Istoty w czwartym wymiarze istnieją dzięki istotą w 3 wymiarze bo pobierają od nich coś ważnego dla siebie.W 5 wymiarze mieszkasz sobie na planecie ucywilizowanej bez wojen,religii itd w galaktycznym społeczeństwie tyczy się to istot które możesz zobaczyć w latających spodkach z tych świetlistych,dobrych miejsc.
Które muszą utrzymywać porządek w tym wszechświecie i podnosić świadomość na takich zadupiach kosmicznych jak Ziemia.

Wymiary
Jest ich z pewnością więcej niż 13 ale tego się już dowiem jak opuszczę tą ********** planetę.
5 wymiar kończy zabawę w fizycznym świecie.I tak jak opisałem krótko 5 wymiar - myślisz że jest coś piękniejszego w fizycznym świecie niż to co tam na pisałem ? wątpię.

Wierzysz tylko w 3 wymiar dla człowieka? To sobie zostań w nim.
Dalej wierzysz w to że źle piszę ? to zrozum że piszę tylko informację sam tytuł mówi ''Coś o piramidach'',na artykuły bym nie tracił czasu,gdyż ta praca zostałaby by ośmieszona i wytykana przez istoty żyjące w 3 wymiarze.A mi przyłożenie się do takiej pracy zajęłoby o wiele więcej niż pisanie tego a mało to też nie trwało a potem jak mam czytać teksty takiego miszcza(a jak już coś powinno pisać mistrza chyba że chodzi o jakiegoś miszcza ale nie wiem o co chodzi) jak neuron to aż mam ochotę z detonować wszystkie bomby jądrowe.

Ogólnie kieruję tą wiadomość jak do jednego organizmu.
Gdyż intuicja mi mówi by nie wchodzić z wami w bliższy kontakt.
I nie obrażę neurona chociaż mu się bardzo należy,kiedyś sam się przekona co niesie za rezultaty taka tania i bez szczelna konwersacja.

_________________
Oni chcą mnie zobaczyć zastrzelonego,zamkniętego w klatce.
Wrócę większy,silniejszy,niezłomny i oto jestem.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2013, o 08:33 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Daniel11, sugeruję się opamiętać i to jak najszybciej. Nie jesteś pępkiem świata, a inni nie muszą dostrajać się do Twoich fal, żeby Cię zrozumieć. Gdzieś już pisałeś, że jedyną drogą jest rewolucja i broń - takim myśleniem nie kierują się istoty pięciowymiarowe, ani nawet wysokorozwinięte. Tym sposobem wspierasz tylko energię agresji, a w tym przypadku "klin klinem" nie działa... Chcesz zmienić świat przemocą? Sugeruję zacząć od siebie. Zmień świat - zacznij od siebie.

Swoją drogą popracuj nad tym jak piszesz, błędami itp., bo naprawdę ciężko się to czyta, a administracja czy moderatorzy nie będą w nieskończoność Twoich błędów poprawiać. "Bez szczelna konwersacja"... Nie czasem bezczelna? Poza tym jak konwersacja może być bezczelna, myślałam, że to cecha osobowa, no ale nie będę się już więcej czepiać, po prostu zwracaj uwagę na to jak piszesz, może porównaj sobie niektóre wyrazy i będziesz wiedział co jak pisać.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2013, o 11:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 84
A może człowiek ma pięć palców, bo należy do naczelnych, u których to właśnie dominującą cechą jest pięciopalczastość i przeciwstawny kciuk? Nieee, to głupie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2013, o 11:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 106
Cytuj:
Widzę że każdy ma tu swoje teorie z pewnością wyczytane z internetu albo książek.

:< Niestety nie mamy wtyków u kosmicznych sił, aby nam w głowach coś się samo z siebie brało.
Chyba, że przyjmujemy pogląd Platona "Nauka to sztuka przypominania sobie". Wtedy jakoś trzeba to sobie przypomnieć, bo kosmiczne siły nie chcą robić tego za nas.

Cytuj:
I widzę że są też problemy z czytaniem ze zrozumieniem gdy mi jest wytykane błędne pisanie,nie wiem o co komu chodzi i nie chce tego pojąć bo chyba bym sobie zrobił pranie mózgu.

Nie wiesz o co chodzi? Pozwól, że Ci wytłumaczę.
W tym zdaniu zrobiłeś kilka błędów. Teoretycznie nie zaczyna się zdań od spójników typu "i", "że", "albo", itd.
"I widzę że" <- przed "że" przecinek.
"czytaniem ze zrozumieniem gdy" <- przed "gdy przecinek.
"pisanie,nie wiem" <- po znakach interpunkcyjnych podczas pisania na komputerze wstawia się spację.
"tego pojąć bo" <- przed "bo" przecinek.
Tak, poprawna polszczyzna robi pranie mózgu.

Cytuj:
ak ktoś nie może się doczytać i zrozumieć polecam dostosować się do moich fal chyba że nie dasz rady.To się nigdy nie porozumiemy i zostaniemy wrogami.

Och nie! ZOSTANIEMY WROGAMI! D:
Jeśli myślisz, że będę się bał anonimowego gościa z internetu to przestań pisać po pijaku. D:

Cytuj:
"Człowiek posiada 5 palców gdyż został stworzony do życia w 5-tym wymiarze"
Człowiek ma te 5 palców bo kiedyś będzie żył w 5 wymiarze na o wiele wyższych częstotliwościach itd co za tym idzie ? śpisz może godzinne i jesteś na ładowany,nie czujesz potrzeby jedzenia,czujesz 24/h Euforię i jest jeszcze wiele innych rzeczy.

Jeszcze wymyśl głupi sposób na śmierć i wygrasz nagrodę Darwina.
A w dodatku - całe życie w kłamstwie. To nie przypadkiem dlatego, że właśnie pochodzimy od małp, należymy do naczelnych i to jedna z charakteryzujących nas cech? oO Tak samo jak kolorowe widzenie, stanie na dwóch kończynach. Chyba, że na to też masz jakieś wyjaśnienie... Od tajemnych sił kosmosu.

Pozostawię resztę bez komentarza, bo głupota jest porażająca i wszechobecna. o_O
Zresztą jak tak Ci się nie podoba Ziemia, to nie wiem... Wyleć na księżyc czy coś?

Cytuj:
myślisz że jest coś piękniejszego w fizycznym świecie niż to co tam na pisałem ?

Tak. Moje łóżko.

Cytuj:
na artykuły bym nie tracił czasu,gdyż ta praca zostałaby by ośmieszona i wytykana przez istoty żyjące w 3 wymiarze

Przyznaj się. Nie wiesz i nie umiesz pisać artykułów.

Cytuj:
a potem jak mam czytać teksty takiego miszcza(a jak już coś powinno pisać mistrza chyba że chodzi o jakiegoś miszcza ale nie wiem o co chodzi) jak neuron to aż mam ochotę z detonować wszystkie bomby jądrowe.

Mistrz to mistrz. Miszcz to slangowe mistrz. W sumie miszcz to ironiczne określenie na osobę czasem nie kumatą. Dlatego też zastanawiam się nad genezą tej rangi na forum.
Neuron z dużej. W tym przypadku jest to nazwa własna.

Cytuj:
Ogólnie kieruję tą wiadomość jak do jednego organizmu.

Liczba mnoga jest już za trudna dla Ciebie?

Cytuj:
Gdyż intuicja mi mówi by nie wchodzić z wami w bliższy kontakt.

O, Ty. Rozkręcasz się. Teraz jeszcze popraw przecinki.

Cytuj:
I nie obrażę neurona chociaż mu się bardzo należy,kiedyś sam się przekona co niesie za rezultaty taka tania i bez szczelna konwersacja.

Szkoda. Gdybyś mnie obraził, można by było się Ciebie szybciej pozbyć...
Nie, wcale tego nie chce... |D

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL