Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Chico Xavier
PostNapisane: 10 lis 2017, o 13:28 

Dołączył(a): 28 lip 2017, o 13:06
Posty: 30
Podziękowań: 1
Chico Xavier napisał 451 psychograficznych książek, 39 z nich zostały opublikowane po jego śmierci. Nigdy nie przyznał się, że jest autorem swoich książek. Wszystkie jego dzieła przypisuje duchom. Książki sprzedano w liczbie ponad 50 milionów egzemplarzy. Komunikaty, które otrzymywał były również listami od zmarłych.

W 1958 roku Chico przeprowadził się do Uberaby, gdzie założył ośrodek spirytystyczny, który finansował z tantiem. Chico Xavier wiódł proste życie a dochody z książek i darowizn przekazywał na cele charytatywne. Dostarczał m.in. żywność, ubrania i leki potrzebującym w Uberabiehttps://www.youtube.com/watch?v=QmP01eTau6o


Co o nim sądzicie ?


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL