Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 lis 2017, o 18:24 

Podziękowań: 0
Bardzo proszę o interpretację snu, który regularnie się powtarza.
12 lat temu zmarł-co istotne-mój były mąż.Od tej pory regularnie mi się sni.Zawsze jest uśmiechnięty, radosny, zawsze w tych snach jestem zdziwiona, że on żyje ( zmarł na raka ) i jestem z tego powodu szczęśliwa.Dziś i kilka razy wstecz śnił mi się w jednym śnie z moim obecnym mężem-dziś we snie podbiegłam do niego, szczęśliwa, że żyje a mój obecny mąż przyglądał się tej scenie ze stoickim spokojem.Potem były zmarły oznajmił , że jedzie do Czech ( to było jego ulubione miejsce wypadów z synem) , chwile porozmawialiśmy i się obudziłam.
Co mogą oznaczać takie sny?

PostNapisane: 16 lis 2017, o 09:31 

Podziękowań: 0
Że powinnaś zrobić mężowi obiad. :)) Ej kobiety, kobiety... Zawsze mnie to zastanawia. Niby chcecie tego jednego, jedynego na zawsze. Niby wierzycie w życie po śmierci, a żenicie się z następnym. W raju będzie wielożeństwo rozumiem?

PostNapisane: 19 lis 2017, o 13:20 

Podziękowań: 30
Inkarnuje w Czechach ?
Będziesz szukać noworodka ? :-)

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt