Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lis 2017, o 12:04 

Podziękowań: 0
Kolejny raz śni mi sie mój były chłopak , z którym nie jestem już Ok 7lat. Teraz już jestem mężatka, mamy dziecko, spodziewamy sie drugiego. Dziś śniło mi sie, ze ten ślub został odwołany, ze tak jakby mój partner mnie oszukał... pojechałam do jego rodziny (z jego mama sie nadal przyjaźnie ) im o tym opowierdzidc, tam spotkałam go, był miły, przyjemny... potem gdzieś poszłam, płakałam, cos sie działo... wróciłam tam do niego, zaczęłam go budzić bo chciałam sie go zapytać czy jeśli wszystko rzucę czy będziemy znowu razem, ale nie mogłam go dobudzić i wkoncu sama sie obudziłam. Było to wszystko takie dziwne... nie widziałam co robić. Pomóżcie proszę :-)

Tytuł:
PostNapisane: 30 lis 2017, o 20:12 
Administrator

Podziękowań: 606
Jakaś część Ciebie faktycznie go budziła, w którymś wymiarze chciałaś go obudzić w sensie jego świadomość.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt