Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Blokada?
PostNapisane: 5 sty 2014, o 23:24 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 sty 2014, o 23:20
Posty: 6
Podziękowań: 0
Witam,
wizualizuję codziennie w każdej wolnej chwili. Mam cel dość konkretny choć ciężki do nazwania. Staram się ze wszystkich sił robić co mogę (uczę się, ćwiczę ciało itp.). Odczuwam narastającą siłę, potencjał, czasem aż paruję/ emanuję ,,energią"... i nic się nie materializuje. Czuję, że jak zrobię coś lub poznam kogoś to wszystko się ziści. Tylko co i kogo. Nie ukrywam, że budzi to we mnie OGROMNĄ FRUSTRACJĘ! Która przeradza się w agresje a nawet nienawiść, choć staram się z tym walczyć.
Bardzo proszę o pomoc.

PS. Moja data urodzenia 04.11.1994r. o 19;20 w Opolu jeżeli to coś może pomóc.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2014, o 08:33 
Guru

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 256
Podziękowań: 111
ale co ma się materializować ? :D
Nie wiem do czego zmierzasz, ale chyba idziesz w trochę niewłaściwym kierunku robiąc to na siłę.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Blokada?
PostNapisane: 6 sty 2014, o 09:02 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 sty 2014, o 23:20
Posty: 6
Podziękowań: 0
Sama wizualizacja jest dla mnie przyjemna i uwiwlbiam ją robić, ale brak efektów mnie denerwuje.

Wizualizuję okazję zawodową oczywiście cały czas pracując w tym kierunku w ,,realu".

Jak się na czymś nie skupiam tylko przelotnie pomyśle to to przyciągam jak się staram to słabo.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Blokada?
PostNapisane: 6 sty 2014, o 10:37 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 sty 2014, o 23:20
Posty: 6
Podziękowań: 0
Ale toteż nie jest tak, że jestem wiecznie zła i zionę na kilometr złością. Teraz mi się tak smutno zrobiło i nerwy mnie dopadły. Co mogę robić poza wizualizacją? Czy nie marnuje czasu?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Blokada?
PostNapisane: 6 sty 2014, o 13:14 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 sty 2014, o 23:20
Posty: 6
Podziękowań: 0
Bardzo dziękuję za odpowiedź! Co według Ciebie powinnam uczynić w takiej sytuacji?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Blokada?
PostNapisane: 6 sty 2014, o 15:22 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 sty 2014, o 23:20
Posty: 6
Podziękowań: 0
To będzie trudne. gdyż cała się temu oddałam, wizualizuję w każdej możliwej chwili. Nie wiem jak przestać...

Nie mam innego celu :((


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2014, o 16:08 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 12:20
Posty: 128
Podziękowań: 40
Nie martw się mam to samo.
Nie mam innego celu, ale wiem że prędzej czy później go osiągnę.
Wiem że przyjdzie czas i na zrealizowanie tego trudnego do spełnienia dla mnie marzenia-celu ;)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2014, o 23:59 
Kreator

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 18:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Powinnaś pamiętać o odpuszczeniu, Wszechświat nie lubi jak się coś na nim wymusza.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2014, o 19:12 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 sty 2014, o 23:20
Posty: 6
Podziękowań: 0
Staram się. Coraz mocniej pracuję nad sobą, aby nie być zawistną i pamiętliwą.
Dziękuję za odp.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL