Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 mar 2017, o 17:55 

Dołączył(a): 16 mar 2017, o 17:28
Posty: 1
Podziękowań: 0
Zapraszamy na Otwarte spotkanie Rozwoju Technologiczno-Duchowego. Dowiesz się, w jaki sposób osiągać codzienne cele i sukces, jednocześnie będąc podłączony do Kreatora i własnej Podświadomości. Prosta Praktyka przekazywana przez jednego z podróżników, który wyjawia tajniki z pobytu z szamanami, uzdrowicielami, wysoko rozwiniętymi ludźmi sukcesu.

- Wykorzystuj swój potencjał w 100%, ciesz się z każdej chwili w życiu
- Programuj swoje cele, swój los i sukces
- Nabierz pewności siebie, odkryj jak energie i myśli zarządzają naszym życiem i jak Tym sterować

Spotkanie odbędzie się na bazie studiów praktycznych i doświadczeń zebranych podczas ostatniej dekady podróży, treningów i rozmów z Szamanami, Uzdrowicielami, Bioenergoterapeutami, Yoginami, oraz wysoko rozwiniętymi ludźmi ‘niezrzeszonymi’ w żaden sposób –  przeważnie w Mexyku, Polsce, ale i w innych rejonach Świata.

http://www.theswitchmovement.com/rozwoj-technologiczno-duchowy/


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL