Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 cze 2014, o 01:39 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 kwi 2014, o 15:35
Posty: 32
Podziękowań: 3
Miałam okropny sen. Śniło mi się, że babcia wyjawiła mi bardzo ważny sekret mimo, że moja mama nigdy nie chciała abym się o tym dowiedziała. Chodziło, o to, że nie była moją prawdziwą matką, była nią inna kobieta, która zmarła kiedy byłam mała. W tym śnie, babcia pokazała mi jej zdjęcie, niestety twarz tej kobiety z nikim mi się nie kojarzy. Bardzo mocno płakałam, że powiedziała mi o tym tak późno i, że nigdy nie miałam możliwości iść na cmentarz aby zanieść kwiaty i się pomodlić. W dodatku miałam ściśnięte gardło i nie mogłam oddychać. Moja mama nic nie powiedziała na ten temat, tylko siedziała obok i była bardzo smutna...Dodam, że obie byłyśmy w tym wieku, w którym jesteśmy teraz. Strasznie przeżyłam ten sen tak więc bardzo proszę o interpretację.
Z mamą jestem bardzo zżyta i nie wiem co on może oznaczać.
Z góry bardzo dziękuję :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2014, o 14:07 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Czy ten sen, ma jakiś związek z tym, co obecnie dzieje się w Twojej rodzinie? Możesz szukasz swoich korzeni, albo chciałabyś dowiedzieć się o kimś, kto już nie żyje coś więcej? Rozwikłać jakąś zagadkę, tajemnicę. Zrozumieć postępowanie Twojej babci/mamy?
Babcia, symbol mądrości życiowej, człowieka doświadczonego, który posiada wielką wiedzę, a także kogoś kto emanuje ciepłem, dobrocią. Wesprze, pomoże, doradzi.
Matka - to symbol opiekunki, kobiety, z którą jesteśmy związani, osoby najważniejszej. A także symbol płodności.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2014, o 19:17 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 kwi 2014, o 15:35
Posty: 32
Podziękowań: 3
Droga Iriso, tak, ostatnio mam trochę problem aby zrozumieć postępowanie mojej mamy w pewnych kwestiach i chyba trochę się oddalamy od siebie.
Jeśli chodzi o babcię, to mimo różnicy wieku, jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami ;)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL