Bardzo pilna interpretacja snu. - WrotaRozwoju.PL

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 maja 2018, o 06:10 

Podziękowań: 0
Dzien dobry, obecnie rozwodze sie z mezem ktory dopiscil sie ataku na mnie i moja corke (chcial ja porwac) jest czarnoskory z Nigerii.. podaje bo moze miec znaczenie.. mysle.

Przed atakiem snilo mi sie ze umarla m
oja juz niezyjaca babcia i bil dzwon o godzinie 12 20. Wszystko wlasnie stalo sie o tej godzinie.

Teraz 21.06. mam 1 sprawe rozwodowa. Snila mi sie w nocy moja babcia, ta sama. Lezalysmy w lozku ja ja przytulalam ona plakala.. mowila ze jest tylko dla mnie ciezarem, na co ja zaprzeczylam. Powiedzialam natomiast ze boje sie, ze jak nastepnym razem ja odwiedze to juz jej nie bedzie.
Ona mi na to pokazala najpierw jak lezymy w pozycji kiedy ja przytulam te moja babcie obwjmujac ramieniem. Potem rysunek dziewczynki, a potem to sie zamienilo w obraz ze ja przytulam corke w tej samej pozycji co babcie. Wszystko to nie mialo jakiegos wydzwieku zlego raczej ja to zrozumialam ze czastka mojej babci jest w mojej corce, ale boje sie tez ze moze byc to znowu jakies osttzezenie ktorego nie widze.

P.s. tej samej nocy wczesniej snilo mi sie ze sie przeprowadzamy do nowego mieszkania, w ktorym bylo pelno litych starych ciemnych drewnianych mebli. A w oknie ktore bylo uchylone lezal, w srodku domu martwy czarny kruk.. a nad nim jakis ptak stal.. chyba wrobel cos w tym stylu.. ale wiekszy. I potem chcialam zasnac z mala w tym snie ale sie balam wlasnie.. ...

PostNapisane: 1 cze 2018, o 09:53 

Podziękowań: 0
Sen odtwarza twoje lęki .
Nie zwracaj uwagi na to kto jest we śnie bo to że 'pamietasz' jakąs osobe wcale nie oznacza ze to ona (to avatary twoich odczuc) , najw. są uczucia w danej chwili i reakcje. wydedukuj co czujesz do babci i córki, a nast. odnieś to do siebie i sytuacji, najpewniej to po prostu lęki, których nie rozwiązałaś.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt