Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lut 2014, o 19:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Zanim opowiem trochę o Arkadiach, muszę wyjaśnić przyczynę chorób. Otóż przyczyną KAŻDEJ choroby jest to co jemy lub to czego nie jemy i jak jemy. "Z potraw, które się zjada powstają wszystkie choroby ludzkie" Herodot.

To prawda. Człowiek jest sumą procesów chemicznych. Nieodpowiednie żywienie=nieodpowiednie procesy chemiczne=zaburzenia=choroba
Skoro tak to wystarczyło znaleźć odpowiedni wzór żywienia i Vłala człowie zdrowy.
I udało się.Dokonał tego Dr Jan Kwaśniewski.

Dzięki swojej diecie wyleczył już około 3 milionów ludzi z chorób pseudonieuleczalnych jak rak, cukrzyca, miażdżyca, alergie, nadwaga i wiele innych. Musiał działać na szeroką skalę, więc założył ośrodki zdrowia zwane Arkadiami.

W ośrodkach tych zamiast lekami, i innymi trutkami leczy się golonką i śmietaną! A ściślej mówiąc dietą optymalną.
Ludzie chorzy nieraz umierający wyjeżdżają z Arkadi jak nowo narodzeni, zdrowi i silni, z ogólną wiedzą biochemiczną na temat swojego organizmu.
W Arkadiach pracują doktorzy medycyny którzy przejrzeli na oczy. "Ten człowiek ma rację mówią".

Arkadi jest w Polsce wiele, najlepsza jest w Jastrzębiej Górze.
http://www.optymalni.pl/
Drogi użytkowniku, jeśli jesteś chory na cokolwiek, Otyłość, cukrzyce, raka, miażdżyce, przeźiębienie, grypę, jaskrę, stwardnienie rozśiane to wiedz że jest dla Ciebie nadzieja.
Wszystkie choroby powstają z niewłaściwego jedzenia. Wystarczy żywić się właściwe a ściślej mówiąc zgodnie z DO.
"Człowiek jest przeznaczony do długiego, mądrego i rozumnego życia, pod warunkiem że będzie przestrzegał instrukcji obsługi danej mu przez naturę"


Artykuły powiązane:
http://wrotarozwoju.pl/umysl-drapieznika-umysl-niewolnika-t2067.html

http://wrotarozwoju.pl/optymalna-dieta-wegetarianska-t2063.html
http://wrotarozwoju.pl/instrukcja-obslugi-diety-optymalne-t2059.html
Autorem Artykułu jestem ja Lokator. Zazwyczaj w artykułach jest zakaz kopiowania, ale nie tu. Zachęcam do kopiowania go gdzie się da.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2014, o 22:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Dieta jest ok, ale nie dla wszystkich. Ja np. stosujac ja przytylam bardzo w dolnych pariach i za skarby nie moge sie tego balastu pozbyc, a wczesniej nie mialam zadnych problemow z prawidlowa masa ciala. Na mnie ta dieta podzialala negatywnie ale moj byly schudnal i byl bardzo zadowolony. Wiec jest ok, ale nie dla wszystkich :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2014, o 23:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Przytycie w Twoim wypadku wynika z nieprawidłowego stosowania diety. Od prawidłowo stosowanej diety optymalnej utyć się nie da ponieważ nie ma takiej możliwości technicznej.
Jeśli chcesz możesz mi podać niezbędne dane i ja znajdę błąd, i spokojnie się odchudzisz. (żeby nie było że DO szkodzi).
Przecież znamy wiele takich przypadków, które trzeba korygować.
Dieta jest dla wszystkich, po prostu do każdego trzeba ją dobrze przystosować


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 14:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Lokator napisał(a):
Przytycie w Twoim wypadku wynika z nieprawidłowego stosowania diety. Od prawidłowo stosowanej diety optymalnej utyć się nie da ponieważ nie ma takiej możliwości technicznej.
Jeśli chcesz możesz mi podać niezbędne dane i ja znajdę błąd, i spokojnie się odchudzisz. (żeby nie było że DO szkodzi).
Przecież znamy wiele takich przypadków, które trzeba korygować.
Dieta jest dla wszystkich, po prostu do każdego trzeba ją dobrze przystosować



Ja rozumiem Twoje myslenie, poniewaz jak stosowalam Ta Diete to uwazalam ze jest najlepsza :)
Jest ok, ale NIE dla wszystkich. Tzn, jest dla "drapieznikow" ja nim nie jestem ;)
Swoja droga, na Ziemi jest takie bogactwo roznego pozywienia ze ograniczanie sie tylko do jego czesci jest nielogiczne a raczej swiadczy o mozliwosci rozsadnego wyboru ( preferencje , klimat itp)
A propos mieska. ... Widziales moze jak jest " produkowane i zabijane"?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 23:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
"Ja rozumiem Twoje myslenie, poniewaz jak stosowalam Ta Diete to uwazalam ze jest najlepsza :)
Jest ok, ale NIE dla wszystkich. Tzn, jest dla "drapieznikow" ja nim nie jestem ;)
Swoja droga, na Ziemi jest takie bogactwo roznego pozywienia ze ograniczanie sie tylko do jego czesci jest nielogiczne a raczej swiadczy o mozliwosci rozsadnego wyboru ( preferencje , klimat itp)
A propos mieska. ... Widziales moze jak jest " produkowane i zabijane"?


Gdyby to było tylko myślenie to OK. Nie starałbym się wmówić czegoś co jest oparte jedynie na mojej wierze. Przez pierwsze kilka miesięcy na DO miałem wielokrotnie wątpliwości, nawet jak czułem się wspaniale. Ale potem wszystko się zmieniło. Na przestrzeni kilku lat odkąt jestem na DO widziałem naprawdę WIELE rzeczy związanych z tą dietą. Na własne oczy widziałem przemiany naprawdę wraków ludzi w ludzi zdrowszych niż większość. Osobiście mam wielu znajomych optymalnych, a także dwóch lekarzy optymalnych. Ta dieta jest dla każdego. Źle ją stosowałaś, wiem to.

Tak, wiem jak wygląda ubój zwierząt. Wiem że jest to straszne. Wiem że mięso jest zanieczyszczone. Naszczęście mam dostępy do mięsa prywtnie, więc mogę sobie pozwolić na nie.
Nie oznacza to że nie miałem okresów bez mięsa na diecie optymalnej bo takie były.
Wtedy miałem bardzo malutki jadłospis i nieraz wracam do niego. a mianowicie: same żółtka, masło, ziemniaki cebula czosnek i rzodkiewki.
Nie wiem dlaczego ludziom Dieta Optymalna kojarzy się z mięsem. Powinna kojarzyć się z
jajkiem


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL