Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Archanioł Uriel
PostNapisane: 26 mar 2013, o 19:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Strzeże bramy prowadzącej do Drzewa Życia. Jest jednym z najbardziej przenikliwych Aniołów - Jego wzrok sięga do najgłębszych zakamarków duszy, nic się przed nim nie ukryje. W razie potrzeby, wewnętrznym żarem spala nienawiść , agresje, gniew. Za pomocą niebiańskiego ognia oczyszcza złe intencje i myśli oraz odnawia słabego ducha.Sprawuje kontrolę nad seksualnością - łagodzi falę namiętności, gdy ktoś chce się zatracić w niewierności, gdy chwilowe zauroczenie burzy dobro rodziny. Pomaga też samoświadomości na nowo się odrodzić i wznieść na wyższy poziom. Potęgą wewnętrznego światła rozjaśnia psychikę, uspokaja niepokój, łagodzi wzburzone energie. Dzięki temu łatwiej jest czlowiekowi kontrolować temperament i własne emocje. Kto chce oczyścić swe sumienie z negatywnych energii, może modlić się do Archanioła Uriela, aby rozpalil w duszy ogień trawiący wszelkie słabości. Odrodzona, jak Feniks z popiołów, dusza otrzyma nowe możliwości pozwalające otworzyć silne linie energii dla jasnych myśli i duchowego wzglądu rzeczywistości.
Obecność Archanioła Uriela ogrzewa duszę i oświetla wnętrze jasnym światłem.
Kto ma nieczyste intencje wobec Archanioła Uriela , może spodziewać się srogiej kary, gdyż Jego wpływ natychmiast się odwraca. Rozgniewany Uriel jest wprost nieobliczalny i staje się wówczas Aniołem ryzyka, hazardu, zdrady, chorobliwych namiętności. Dlatego należy się z nim obchodzić ostrożnie i zwracać się tylko w sytuacjach godnych uwagi.
Jest Aniolem ognia, światła, błyskawic, poezji, pieśni, muz muzyki, erotyzmu.
Patronuje strażakom, hutnikom, harcerzom.


Tekst do inwokacji:Archaniele Urielu, świadomie zapraszam Cię do mojego życia, abyś swoim światłem opromieniał mą duszę i oświetlał każdy krok na ścieżce ziemskiego istnienia

Źródło: "Anioły - lustro duszy i losu"


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2016, o 10:09 

Dołączył(a): 14 kwi 2016, o 10:00
Posty: 2
Podziękowań: 0
Witam,
moja wiara wyraża się m.in. w obrazach religijnych, które maluję, i rzeźbach, bedę rad jeżeli wywiąże się jakaś dyskusja i opinie, osób które będą tutaj oglądały moje prace.
Chciałbym zaprezentować wykonaną przeze mnie ikonę jest to
Ikona Archanioła Uriela. Oprócz tego jeszcze figurka Buddy. Wszystkich prac mam dużo więcej.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 kwi 2016, o 19:39 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 233
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Przypomina tą najgorszą odmiane buddyzmu ta figurka
Kolego nawet tego nie noś ze sobą .Wyrzuć


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2016, o 17:08 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Adaś nie obrażaj prac innych. To jest sztuka, a sztuki się nie ocenia w ramach gustu, widać ma w duszy taki rodzaj prac, więc nie nam to oceniać. Co to jest najgorsza odmiana buddyzmu? Ja np nie lubie najgorszej odmiany hejtu...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2016, o 21:39 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 233
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Zeby pizniej nie było
Ta najgorsza (zapomnualem nazwy)-Mocno zwuazana jest z demonami i innymi takimi a figurki mocno przypominają właśnie te Dlatego ostrzegam .
Dla mnie fajne figurki i prosze tego nie traktować jak hejt.
JEZELI MOGE TO OSTRZEGAM ALBO WYRAZAM SWOJA OPINIE
Doceniam talent jaki Pan/Pani posiada .


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2016, o 11:58 

Dołączył(a): 14 kwi 2016, o 10:00
Posty: 2
Podziękowań: 0
Religia mocno związana jest z demonami i aniołami. Można oczywiście tłumaczyć wszystko tak jak np. Hegel tłumaczył to w swoich wykładach z filozofii religii.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2016, o 15:41 

Dołączył(a): 19 sty 2016, o 15:00
Posty: 50
Podziękowań: 5
Archanioł Uriel występuje w Apokryfach (w Czwartej Księdze Ezdrasza, Księdze Henocha, Ewangelii Bartłomieja, Apokalipsie Eliasza). W Starym Testamencie imię Uriel występuje, ale trudno stwierdzić czy odnosi się ono do tego Archanioła.

P.S. Taka ciekawostka - archanioł Uriel pojawia się w serialu sci-fi pod tytułem Supernatural (Nie z tego świata).


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 cze 2016, o 12:49 

Dołączył(a): 13 cze 2016, o 12:17
Posty: 6
Podziękowań: 0
Co za bełkot. Często zastanawiam się co doprowadza ludzi do takiej beznadziejności. Czemu ludzie wierzą? Np. w anioły... Haha, a może w posłów? W posłańców? Bo właśnie takie ma znaczenie słowo którego tu używacie! Anioł z greki, to znaczy "Angelos" oznacza posłańca! Jest to po prostu posłaniec. Olać jednak tłumaczenia, niewielu z was zna grekę, hebrajski czy aramejski. Po za tym wszystko przyjmujecie na wiarę, coś co jest dla mnie totalnie dalekie. Zastanawiam się ilu z was w to wierzy, bo inni tak mówią, a ilu z was jest po prostu zwyczajnymi oszustami robiącymi to dla pieniędzy czy innych powodów. Czy jest tu ktoś kto jest w stanie udowodnić mi, że to w co wierzycie jest prawdziwe, a nie jest tylko wymysłem ludzi umysłowo chorych?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2016, o 11:52 

Dołączył(a): 19 sty 2016, o 15:00
Posty: 50
Podziękowań: 5
To już twój kolejny post, w którym próbujesz zdyskredytować ludzi, którzy w coś wierzą. Wydaje mi się, że jesteś po prostu zagubionym człowiekiem, który chciałby, żeby istniało coś poza światem materialnym, ale nijak nie może tego znaleźć, więc wylewa tutaj swoje frustracje.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL