Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Archanioł Michał
PostNapisane: 24 mar 2013, o 02:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Archanioł Michał


Poprowadził zastępy anielskie przeciwko siłom Szatana i Jego zwolenników.Staje po stronie prawa i sprawiedliwości oraz ukazuje drzemiące w duszy siły, które pozwalają stać się godnym boskiej miłości.Ingeruje w sytuacjach, kiedy wydaje się człowiekowi, że nie ma drogi wyjścia. Wówczas dodaje otuchy i zachęca do pozytywnego myślenia. Daje również opiekę i ochronę przed złem, negatywnymi energiami i pokusami, które wiodą na manowce. Pomaga zwalczać nałogi. Chroni przed wpływami czarnej magii - odcina szkodliwe wibracje, powodujące dyskomfort życia oraz zakłócenia wewnętrznej równowagi.
Jest jak wyrozumiała matka, która swe dziecko chroni od porażek oraz zachęca i wspiera w dążeniu do mądrości i prawdy.
Kto jest podatny na różnego rodzaju pokusy lub nie potrafi walczyć o swoje, może modlić się do Archanioła Michała, by uwolnił od zniechęcających okoliczności i pomógł stawić czoło przeciwnościom.
Obecność Archanioła Michała oczyszcza negatywne energie i ułatwia refleksje nad własną duszą. Uświadamia, iż nie należy obawiać się wewnętrznej przemiany. Uczy roztropności i szacunku dla szlachetnych celów, które są zgodne z boskimi ideami.
Kto stanie się niegodnym opieki Archanioła Michała, Jego wpływ się odwraca i wtedy ktoś taki staję się niewolnikiem aniołów zła i pokus, a następnie kary.
Jest Aniołem miłosierdzia, modlitwy, pokuty, skruchy, przymierza, sprawiedliwości, prawdy. Można go wzywać przy bezsenności i załatwianiu trudnych spraw sądowych lub urzędowych oraz do wszelkiej opieki i ochrony.
Udziela egzorcystom swej łaski i potęgi przy wyprowadzaniu demona.
Patronuje policjantom, żołnierzom, złotnikom, ratownikom.


Tekst do inwokacji: Archaniele Michale, pozwól, abym mógł obficie żywic się Twoją energią, znajdując w Niej źródło życia

Modlitwa do Archanioła Michała:
"O wielki Książę Niebieski, najwierniejszy Stróżu Kościoła, święty Michale Archaniele, oto ja, chociaż bardzo niegodny Twego oblicza, jednak ufny w Twą dobroć, powodowany potężnym wpływem Twoich modlitw i licznymi Twymi dobrodziejstwami, staję przed Tobą w towarzystwie mego Anioła Stróża i w obecności wszystkich Aniołów Niebieskich, których biorę za świadków mego nabożeństwa ku Tobie.
Ciebie dziś obieram za swego szczególnego obrońcę i orędownika. Postanawiam sobie mocno czcić Cię zawsze i usilnie szerzyć Twoją cześć. Bądź moją mocą przez całe życie, abym nigdy nie obraził Pana Boga myślą, słowem lub uczynkiem. Broń mnie przeciw wszelkim pokusom szatańskim, głównie przeciw tym, które atakują wiarę i czystość, a w godzinę śmierci uproś pokój mej duszy i zaprowadź do ojczyzny wiecznej. Amen."


Obrazek


Żródło:Anioły - lustro duszy i losu


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL