Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Anioł stróż
PostNapisane: 6 maja 2012, o 14:19 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 kwi 2012, o 17:02
Posty: 48
Podziękowań: 12
A mi się wydaje że to nasza podświadomość jest naszym Aniołem stróżem, jest taka siła która stara się nas chronić w każdej sytuacji :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Anioł stróż
PostNapisane: 6 maja 2012, o 14:25 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 10:57
Posty: 56
Podziękowań: 8
czy ktos moze mial tez uczucie ze im wiecej sie modli do Boga , to tym wieksza siara sie dziala? Jak przestalam sie modlic to od razu wszystko szlo dobrze. Podkreslam ze nie modlilam sie o nowy samochod czy cos materialnego :)) .. Raz znalazlam na internecie wypowiedz kobiety ktora przechodzila przez ciezka depresje i ktöra modlila sie o pomoc i ukojenie do Boga. W konsekwencji bylo jeszcze gorzej , az pewnego dnia zrobila " rozliczenie z Bogiem" , przestala rozmawiac z Bogiem , a zaczela sie zwracac do swojego zmarlego ojca. Od tego czasu wszystko szlo na lepsze. Ja tego nie moge pojac, dlaczego tak sie dzialo. Czyzby przestroga, ze ma sie wolna wole, rozum i moc dzialania i powinno sie liczyc na swoje sily? W sumie jakbym miala dziecko ktore wiem jest w stanie sprostac samemu zadaniu a ktöre by sie wiecznie zwracalo z prosba do mnie to moze tez bym mu kazala sie gonic. =p~ NIe wiem ...Z drugiej strony nikt nie odsyla z niczym kogos kto na prawde potrzebuje tej pomocy , nawet sasiada sie nie wywali jesli poprosi o pomoc. I jescze inna kwestia sie nasuwa ze jakby Bog, czy Anioly pomagaly we wszystkim i spelnialy wszelkie prosby no to tez nie dalo by rady. To bylby kaos! Zaluzmy 100 osob prosi tak samo o to samo stanowisko, albo partnera.. masakra.. :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Anioł stróż
PostNapisane: 6 maja 2012, o 14:25 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 10:57
Posty: 56
Podziękowań: 8
kiki5100 - tez sie zgadzam z toba,


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Anioł stróż
PostNapisane: 6 maja 2012, o 18:09 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 145
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
kiki5100 napisał(a):
A mi się wydaje że to nasza podświadomość jest naszym Aniołem stróżem, jest taka siła która stara się nas chronić w każdej sytuacji :)


Osobiście dużo czytałam o podświadomości i związanej z Nią intuicją. Z tego co wiem, taką ,,podświadomość" można nazwać dajmonem. (Nie mylić z demonem. xD) Tutaj jest napisane więcej -> http://www.dajmony.info/strona/

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Anioł stróż
PostNapisane: 6 maja 2012, o 20:37 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
O proszę, w końcu głos rozsądku. Intuicja, czymkolwiek ona jest, jeśli połaczy się z nią rozum i doświadczenie - najlepszy możliwy stróz :) Pamięć tego, co się wydarzyło, wyciąganie wniosków. Bo też bazując na samej intuicji daleko się nie zajedzie, zbyt często nie jest na tyle rozwinięta, żeby na manowce nie prowadzić :)

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2012, o 11:32 
Kreator

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:18
Posty: 73
Podziękowań: 10
Hanna moja intuicja podpowiada mi, ze piszesz ze Szwecji ;) ? zgadza sie?

ale ja wam powiem moi drodzy, ze jak mi sie grunt pod nogami pali to nigdy sie do Boga nie zwracam, zawsze mowie Babciu pomoz :) czesto pomaga :)))

_________________
"Nie wierzcie w nic, bez wzgledu na to, gdzie to przeczytacie lub kto to powie, nawet gdybym ja to powiedzial, jesli to nie zgadza sie z waszym rozumem i zdrowym rozsadkiem"
Budda


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2012, o 11:32 
Kreator

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:18
Posty: 73
Podziękowań: 10
oj za duzo tych nawiasow na koncu mi sie zrobilo :P mialo byc " :) "

_________________
"Nie wierzcie w nic, bez wzgledu na to, gdzie to przeczytacie lub kto to powie, nawet gdybym ja to powiedzial, jesli to nie zgadza sie z waszym rozumem i zdrowym rozsadkiem"
Budda


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL