Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 kwi 2012, o 20:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
Dzięki :)
Poproszę jeszcze o znaczenie 3.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 kwi 2012, o 20:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2012, o 15:52
Posty: 15
Podziękowań: 8
LICZBA 3

Wniebowstąpieni mistrzowie (np. Jezus lub inna duchowa postać) pomagają Ci.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2012, o 20:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Witaj:) Chciałam się dowiedzieć znaczenie liczb 10 i 12 :)
Dziś jak robiłam interpretacje, to praktycznie cały czas się pojawiały, a później także miałam szczególnie z 10 do czynienia :-?
Ślicznie dziękuję :-*


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 kwi 2012, o 20:46 

Dołączył(a): 10 kwi 2012, o 20:28
Posty: 44
Podziękowań: 5
a ja jeśli to możliwe to prosiłabym o podanie znaczenia tych cyfr:
100,19,23

Już od dłuższego czasu śnią mi się te liczby a to, że ktoś zapisuje mi taki numer a to ktoś daje mi wypłatę itp. zastanawiałam się czy nie wysłać totka ale niektóre liczby są zbyt duże :P Było ich więcej, ale teraz nie jestem już pewna czy to było np. 28 czy 29...


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 10 kwi 2012, o 21:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
exilium napisał(a):
Cytuj:
Już od dłuższego czasu śnią mi się te liczby a to, że ktoś zapisuje mi taki numer a to ktoś daje mi wypłatę itp. zastanawiałam się czy nie wysłać totka ale niektóre liczby są zbyt duże :P Było ich więcej, ale teraz nie jestem już pewna czy to było np. 28 czy 29...

To zredukuj duże liczby do mniejszych i wyślij, możliwe, że coś trafisz:) Oczywiście nikt nie powie w której grze, bo totolotek ma ich kilka, ale spróbować warto. Ja dużo słyszałam/czytałam o takich przypadkach. Swego czasu też grałam, te które mi się przyśniły wysyłałam przez dłuższy okres czasu i opłaciło się :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2012, o 21:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2012, o 15:52
Posty: 15
Podziękowań: 8
LICZBA 10

Bóg i anioły pragną, abyś myślał pozytywnie o tej sytuacji, ponieważ wszystko ma na celu twoje najwyższe dobro. Wzywaj Boga, żeby pomógł ci być optymistycznym człowiekiem, gdyż twoje myśli mają znaczący wpływ na rezultat.

LICZBA 12

Myśl pozytywnie o przyszłości, ponieważ, to o czym myślisz oddziałuje na nią


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2012, o 21:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2012, o 15:52
Posty: 15
Podziękowań: 8
LICZBA 19

Uwierz w siebie oraz w swój cel życiowy. Jesteś gotowy i nadajesz się do podążania za własnymi marzeniami. Bądź pozytywny oraz podejmij kroki bez ociągania się.


LICZBA 23

Obcujesz blisko z jednym lub kilkoma wniebowstapionymi mistrzami takimi jak Jezus, Mojżesz, świeci lub boginie.
To przesłanie od twoich wniebowstapionych mistrzów - przewodnikow, ktorzy widza, iż odpowiedz na twoje modlitwy jest na wyciagniecie reki. Zachecaja, abyś pozostał pozytywny w celu zapewnienia sobie przyciagniecia najlepszych z mozliwych rezultatow.


LICZBA 100

To potężne przesłanie od Boga mówiące, że twoje pozytywne myśli są niezbędne do urzeczywistniania rezulatu, jakiego pragniesz.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2012, o 17:27 

Dołączył(a): 9 cze 2012, o 17:21
Posty: 2
Podziękowań: 0
Witam:) Mnie interesowały by dwie liczby 11 i 14 dziekuje z gory.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2012, o 17:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Hej. Hm. Jeśli można to 4, i 21

EDIT: Przyśniło mi się że jakiś mężczyzna daje mi kartkę z liczbą 123. Poprosiłabym o to też. :)

Dzięki i pozdrawiam. ;)

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


Ostatnio edytowano 10 cze 2012, o 11:59 przez Sayiah, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2012, o 08:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2012, o 11:50
Posty: 46
Podziękowań: 19
A ja cały czas budzę się w nocy i później nie umiem zasnąć, obojętnie która by to nie była godzina - to jest 24 minuty PO.
Poproszę o znaczenie liczby 24.
Dziękuje i pozdrawiam.

_________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamał kobiecie skrzydła, to później zostaje jej latanie na miotle


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL