Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Amulet ochronny
PostNapisane: 21 lis 2013, o 18:08 

Dołączył(a): 12 lis 2013, o 00:31
Posty: 20
Podziękowań: 1
Mam pewien problem. Mieszkam na poddaszu w starszej kamiennicy i od dawna zdaje sobie sprawę z tego, że nie jestem tu sama. Nie raz byłam świadkiem dziwnych sytuacji czy też dźwięków niewiadomego pochodzenia. Jednak wczoraj było to zbyt intensywne. W nocy kiedy już leżałam w łóżku, monitor zaczął strzelać. Pojedyncze razy nie zwróciłyby mojej uwagi, jednak było tego zbyt dużo. Spojrzałam w tamtą stronę i wydawało mi się że widze jakiś cień postaci stojący jak by w miejscu biurka (do teraz nie jestem pewna czy po prostu mi się nie zdawało). Opisałabym to nawet bardziej jak jakiś obłok, dym czy coś ciemniejszego, przezroczystego. Mimo to udało mi się zasnąć.
Nie trwało to jednak długo. Około półtorej godziny później, obudziłam się słysząc jak by coś próbowało się wdrapać czy jakoś wedrzeć do mojego pokoju. Nie był to pierwszy raz kiedy słyszałam coś takiego, ale tez pierwszy tak natarczywy i głośny. W jakimś stopniu powiedziałabym, że złowrogi. Sama nie obudziłabym się gdybym nie wyczuła jakiegoś zagrożenia.
Mając nadzieje, że mogą to być szczury, walnęłam pięścią w ścianę z której dochodził ten dźwięk. Każde zwierzę w takiej sytuacji ucichło by wypatrując zagrożenia, jednak to coś nie ucichło. Na dodatek raz dochodziło z ukosa koło mojego łóżka, a raz jak by było w ścianie między moim pokojem, a mojej matki, a raz jak by ze strychu.

Dziś rozmyślałam jak sobie z tym tematem poradzić. Wpadłam na pomysł zrobienia amuletu do mojego pokoju, w stylu łapacza snów.
To też chciałabym się spytać, czy ktoś z was robił amulet i miałby dla mnie jakieś wskazówki? I czy brzoza się do tego nada, czy lipa była by lepszym rozwiązaniem?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lis 2013, o 19:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:48
Posty: 44
Podziękowań: 13
Ja się tym zajmuję od jakiegoś czasu. Gdybyś mogła sprecyzować bardziej nt. co dokładnie ma tenże amulet robić, mogę nieco poszperać nt. odpowiednich symboli (ogólnie Mars i symbole powiązane z Ogniem i uziemianiem (Saturn) powinny działać).


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lis 2013, o 20:10 

Dołączył(a): 12 lis 2013, o 00:31
Posty: 20
Podziękowań: 1
No tak, w sumie nie sprecyzowałam całego wątku :x
Chciałabym by chronił mój pokój przed złymi wpływami, duchami i demonami. W tematach ochronnych podobno bardzo dobre sa runy, aczkolwiek zbyt łatwo można wyrządzić nimi więcej szkód jak pożytku jak się nie ma odpowiedniej wiedzy.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 22 lis 2013, o 20:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:48
Posty: 44
Podziękowań: 13
Nikotyna napisał(a):
No tak, w sumie nie sprecyzowałam całego wątku :x
Chciałabym by chronił mój pokój przed złymi wpływami, duchami i demonami.

Czyli wszystkim co nie podlega Bogu w tradycji Judeo-Chrześcijańskiej, tak?
Modlitwa Pańska 2-3 razy dziennie w intencji oczyszczenia i "pobłogosławienia" miejsca powinno wystarczyć.

Jak koniecznie potrzebujesz amulet, zwykły krzyż wystarczy, albo swastyka lub też trójkąt z krzyżem:

Obrazek

Nikotyna napisał(a):
W tematach ochronnych podobno bardzo dobre sa runy,

To prawda, choć mieszanie run z tradycją Judeo-Chrześcijańską nie jest sprytne ;)

Nikotyna napisał(a):
aczkolwiek zbyt łatwo można wyrządzić nimi więcej szkód jak pożytku jak się nie ma odpowiedniej wiedzy.

Całkiem odważne stwierdzenie. Ja bym powiedział że tak samo łatwo jest schrzanić jak z czymkolwiek innym, z takim zastrzeżeniem że jest na ich temat mało wiarygodnych materiałów w porównaniu do tr. J-C.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lis 2013, o 16:42 

Dołączył(a): 12 lis 2013, o 00:31
Posty: 20
Podziękowań: 1
hm, nie sądze by akurat to mi pomogło. Nie jestem chrześcijanką i nie praktykuje takich rzeczy. Mój pogląd filozoficzny odbiega od tego w tradycji J-C, więc ja potrzebowałabym czegoś innego.
Dlatego tez chciałam zrobić własny amulet.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lis 2013, o 18:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:48
Posty: 44
Podziękowań: 13
Jak w takim razie możesz mówić nt. demonów? ;)

Co do amuletu, Liber 777 to zbiór odpowiednich korespondencji.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lis 2013, o 19:05 

Dołączył(a): 12 lis 2013, o 00:31
Posty: 20
Podziękowań: 1
a czy jedno wiąże się tylko i wyłącznie z drugim?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lis 2013, o 19:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:48
Posty: 44
Podziękowań: 13
Tak, ponieważ "demony" nie występują w żadnej innej tradycji w podobnej chociaż formie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2016, o 14:28 

Dołączył(a): 15 wrz 2016, o 14:24
Posty: 1
Podziękowań: 0
Hej :) Zastanawiam się nad znaczeniem amuletów i talizmanów. W sumie koleżanka trochę się na tym zna i zachęca mnie, aby kupić talizman, taki jak tutaj: http://www.czarymary.pl/p_3359_runa_fehu_talizman_przyciagajacy_bogactwo_duchowe_materialne. Podobno pomaga przyciągnąć bogactwo materialne, ale też duchowe. W moim życiu wiele się ostatnio wydarzyło i chce uzyskać spokój. Myślicie, że to dobry kierunek? :) Talizman strasznie mi się spodobał i wydaje mi się, że korzystnie mieć go przy sobie.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 wrz 2016, o 07:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Robię amulety i talizmany więc Ci coś powiem.
Z run nie robię ale gdzieś tam czytałam że niektóre runy robi się a to na drzewie, a inne na metalach inne wypisuje.
Poczytaj sobie o tej runie.Pracuję z miedzią i nie każdy może ją nosić, skóra może się odbariwiać jak ciało się nasyci tym metalem.A właściwości miedzi sa naprawdę ciekawe.
Każdy symbol promieniuję więc nawet gdybyś sobie go narysowała na ciele ...
Druga kwestia, rzeczy produkowane masowo jakby nie maja duszy , nie maja energii mogą emitować jako symbol ale tego typu rzeczy to stymulatory, czyli ja mówię na to wzmaczniacze wiary.
Ponieważ jesli wierzysz że On Ci na to pomoże , to ta twoja wiara daję moc ( i nie działa amulet produkowany masowo tylko twoja wiara )
Jesli osoba wykonuję przedmiot amulet, talizman angażuję swoją energię w ten przedmiot, czasem jest to umówiony rytuał, ... mówi się że aby ożywić stworzyć amulet, talizman trzeba 3 rzeczy ;
święty czas, święte miejsce , święty człowiek.
Czas i miejsce chyba rozumiesz , a człowiek chodzi o to że w tym co robi ma błogosławieństwo z góry i w pełni wsparcie.Obserwując swoje doświadczenia powiem Ci że taka osoba jest narzędziem przez który pracuja inne istoty.I teraz kwestia kto pracuję ..jak to soba czy na wyższych wibracjach , jakie ma serce i intencję ??? itp..
Jesli Cię ciągnie do run to się nimi zainteresuj, możesz kupić sobie miedz blaszkę i sama wybić symbol :) Myślę że będzie to bardziej wartościowe niż masówka :)
A co do bogactwa materialnego i duchowego, proponuję Ci zainteresować się i zaobserwowoać jakie masz programy, wzorce jesli chodzi o bogactwo.
Usmiecham się bo napisałaś że chcesz uzyskać spokój, to jest życie jestesmy obecnie w dość mocnych energiach i będzie coraz silniej , więc "zmiana" będzie stałą.Kwestia jak tego kto doświadczy. A spokój jest stanem wewnetrznym ( p[oczytaj o strefie serca)
Mariola jeśli " używasz " wydaje mi się świadczy o tym że nie jesteś pewna aaa.... gdzie twoja intuicja, piszesz : korzystnie mieć go przy sobie.
To dla Ciebie ma to znaczenie:) Zainteresuj się jak działa podswiadomosć.
Poszerzaj swoją strefę dobrobytu i bogactwa ...ale bogactwo bywa nie materialne kwestia czym jest dla ciebie ? podswiadmosć tam jest odpowiedz :)
Pamiętaj też o równowadze miedzy przyjmowaniem a dawaniem :)
pozdrawiam :) pa

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL