Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 mar 2012, o 22:20 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lut 2012, o 08:57
Posty: 17
Podziękowań: 7
Bardzo ciekawa afirmacja dla osób, które chcą trochę popracować z aniołami.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2012, o 18:15 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 18:08
Posty: 57
Podziękowań: 7
no tak, to sa takie ogólne afirmacje, ale ważne jest to, że aniooły nie do każdego mogą przyjść. Na pewno nie odezwą sie do osoby, której nie wybiorą lub która nie jest na to gotowa. One bywają brdzo surowe, nie tylko dobre, czy przepełnione milościa...

_________________
open your eyes and free your mind


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 cze 2012, o 13:56 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 12:44
Posty: 24
Podziękowań: 12
Afirmacje są bardzo piękne i ładnie ogólnie zrobione .
Natomiast ja wierzę ,że anioły przychodzą do każdego bez wyjątku ,lecz nie każdy wie że aby przyszedł do nas anioł my musimy go zaprosić do swojego życia .
Anioły nie przychodzą z pomocą i radą jeśli my tego nie pragniemy .Każdy anioł słucha naszych rozterek , modlitw czy też próśb ,lecz to ty ''ja''muszę poprosić anioła aby przyszedł do nas z pomocą ,radą .Zapraszając anioły do swojego życia dajesz im przyzwolenie na działanie w obszarze w jakim masz problem .

_________________
Habuhiah oświetl mi swoim światłem moją intuicję i wskaż mi drogę , którą mam iść


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL