Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Afirmacja bogactwa
PostNapisane: 28 lut 2012, o 19:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2012, o 00:06
Posty: 32
Podziękowań: 10
Poniższą afirmację odmawiamy codziennie po przebudzeniu i przed snem:

Ja (imię) uświadamiam sobie, że mogę żyć w bogactwie i jednocześnie być szczęśliwym. Wiem, że bogactwo jest mi przeznaczone. Pieniądze, które otrzymuję będą mądrze i korzystnie wydawane oraz inwestowane. Ja (imię) uświadamiam sobie, że właśnie w tym momencie, kiedy odmawiam afirmację, drukują się moje wielkie pieniądze, których już niebawem będę posiadaczem. Ja (imię) uświadamiam sobie, że bogactwo przyjdzie do mnie wielkimi krokami. Dziękuję Bogu, że mogę być bogaty.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 23:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 10:57
Posty: 56
Podziękowań: 8
i co funkcjonuje ? Na mnie to totalnie nie dziala. jakby dzialalo to bym sobie " wyafirmowala" co bym sobie zamarzyla a nie musia truc Iris o wrözbe. :o) . Choc zdarzylo sie pare razy ze cos powiedzialam typu : ja tu jescze bede, ja to bede miala , etc. i to sie zdarzalo. Ale to chyba tylko przypadek zdarzen.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 maja 2012, o 11:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2012, o 11:50
Posty: 46
Podziękowań: 19
Eh, a ja nie mam pamięci do regułek :/ od dzieciństwa :( fajne to, tylko trzeba to z przekonaniem pewno mówić, a nie klepać.

_________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamał kobiecie skrzydła, to później zostaje jej latanie na miotle


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 maja 2012, o 21:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 13:17
Posty: 20
Podziękowań: 3
Powyższy tekst to jeszcze nic, jeśli chodzi o zapamiętanie, jednak spróbuj zapamiętać dekret afirmacyjny to jest coś :D Wiecie dlaczego w pewnym momencie łapiemy się na tym, że to jest bezsensu, bierze się to stąd, że nie ma w tym emocji, samochód musi mieć paliwo, żeby dojechać do tego sklepu i kupić to czy tamto. Tak też jest z afirmacjami, samo gadanie, pisanie nie daje nic, bo ma taką samą wartość, jak zwykła rozmowa z neutralną osobą, czyli wymiana słów nie zmierzająca do celu tzn. luźna gadka.

Cytuj:
Ale to chyba tylko przypadek zdarzen.

Tak sobie tłumacz...:D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2012, o 18:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2012, o 11:50
Posty: 46
Podziękowań: 19
Ja nazwisk nie pamiętam... A co dopiero co takiego ;)
Ale, powiem Ci, ze wierzę ze to działa, tylko, że BARDZO czegoś trzeba chcieć....
Tylko tyle i aż tyle...

_________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamał kobiecie skrzydła, to później zostaje jej latanie na miotle


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2012, o 08:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2012, o 11:50
Posty: 46
Podziękowań: 19
Wczoraj "zaszalałam". Nagrałam sobie tę afirmacje na dyktafon w telefonie, później przerzuciłam na komputer i skonwertowałam na mp3.
I mam zamiar słuchać, aż się mi utrwali :)
Jakby ktoś nie umiał czegoś takiego zrobić, to bardzo chętnie mu nagram i prześlę na maila ;)

_________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamał kobiecie skrzydła, to później zostaje jej latanie na miotle


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 cze 2012, o 08:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 12:44
Posty: 24
Podziękowań: 12
Swojego Opiekuna poproś o wszystko
Medytacja z Aniołem Fortunatą

Jest to anioł bogactwa i dostatku. Poproszony o pomoc ześle ci w medytacji energię dobrobytu.
Przygotowanie:
1. Wyłącz telefon, radio, telewizor.
2. Niech nic i nikt ci nie przeszkadza przez mniej więcej godzinę.
3. Zapal złotą lub żółtą świecę i ulubione kadzidło.
4. Posłuchaj muzyki relaksacyjnej.
5. Usiądź lub połóż się wygodnie. Nie krzyżuj rąk ani nóg.
6. Zamknij oczy i głęboko oddychaj. Weź wdech i licz: 1, 2, 3. Wydech i licz: 1, 2, 3. Postaraj się zrobić to 10 razy.

Treść medytacji:
Przejdź przez most z Aniołem Stróżem. Przyjrzyj się, jak wygląda idący obok ciebie anioł. Przyjrzyj się sobie i okolicy wokół ciebie. Zobacz, jak z twojego serca wychodzą różowe promienie, które otulają całe ciało. Gdy już będziesz całkowicie tym różem otulony, zaproś Anioła Fortunatę. Kiedy nadejdzie, popatrz na niego.
Jak jest ubrany, co trzyma w dłoniach. Poproś go o energię bogactwa, obfitość w sferze materialnej. Zobacz, jak Anioł podnosi nad twoją głową ręce. Spływają na ciebie świetliste promienie. Popatrz, jaki mają kolor. Wyobraź sobie, że Anioł obsypuje cię wszelkimi dobrami. Ale pamiętaj, że bogactwo to także talent. Poproś go więc, aby pomógł rozwijać twoje wewnętrzne zdolności. Gdy Anioł będzie obsypywał cię darami, ty zbieraj je zbieraj. Popatrz teraz na siebie jak na szczęśliwego człowieka, który ma zdolności, otoczony jest przyjaznymi ludźmi, cieszy się szacunkiem – dzięki temu wszystkiemu staje się też bogatym (w sensie materialnym) człowiekiem.
Na koniec medytacji najpiękniej, jak umiesz, podziękuj Aniołowi za otrzymane dary.
Obrazek
E.Ellis

_________________
Habuhiah oświetl mi swoim światłem moją intuicję i wskaż mi drogę , którą mam iść


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2012, o 14:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lip 2012, o 14:32
Posty: 12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Podziękowań: 2
Bardzo ciekawa medytacja. Spróbuję czy zadziała. Trzymajcie kciuki ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2012, o 13:07 

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 12:33
Posty: 6
Podziękowań: 0
jesli ktos jest chetny mam duzo afirmacj w formacie mp3


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2012, o 13:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 346
Podziękowań: 204
Jeśli możesz, podaj linki, chyba że wysyłasz to na maila.
Z Sentinelem zrobimy na portalu temat z możliwością pobrania darmowego takich plików.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL