Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2012, o 20:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 13:55
Posty: 16
Podziękowań: 6
Nie działa Wam być może dlatego, że siedzicie na tyłku i czekacie na cud. Afirmacja jest wsparciem dla Waszego życia. Ale nie stworzy go za Was. Można to porównać z dowcipem:

Mężczyzna bardzo chciał być bogaty, chciał zaradzić swojej nędzy, nie musieć się o nic martwić... Modlił się więcej:
- Boże, pozwól mi wygrać na loterii, spraw, żebym trafił szóstkę...
I tak codziennie. I modlił się i błagał, męczył Boga codziennie. Aż Bóg się w końcu zdenerwował i przemówił do niego:
- Wszystkiego za ciebie nie załatwię, weź mi jakoś pomóż, kup chociaż los!


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2012, o 20:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 300
Podziękowań: 125
Afirmacje są skuteczne, jeżeli umie się je czytać ;) Trzeba ze spokojem, w skupieniu czytać ją, emocjonalnie reagując na każde słowo podkreślające jej cel, jednocześnie wizualizując sobie jej pragnienie (bez wysiłku, nerwów, czy nacisku na czas). Wtedy zadziała.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2013, o 18:57 

Dołączył(a): 1 sty 2013, o 23:26
Posty: 1
Podziękowań: 0
sentinel89 napisał(a):
Afirmacje są skuteczne, jeżeli umie się je czytać ;) Trzeba ze spokojem, w skupieniu czytać ją, emocjonalnie reagując na każde słowo podkreślające jej cel, jednocześnie wizualizując sobie jej pragnienie (bez wysiłku, nerwów, czy nacisku na czas). Wtedy zadziała.



Co chciałaś przez to powiedzieć, cytując tutaj wcześniejszy post? Bartemaus


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2013, o 13:54 

Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:52
Posty: 1
Podziękowań: 0
Ja do afirmacjo bogactwa używam afirmacji [cenzura]
Dużo mi one dają i sporo już z nimi osiągałem - polecam sprawdzić.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 maja 2014, o 08:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2014, o 12:39
Posty: 6
Podziękowań: 1
A jakie były Wasze początki z afirmacjami? Pytam, ponieważ nie wiem jak zaczać.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2014, o 11:12 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Katarzyna, jakkolwiek zaczniesz będzie dobrze. Poszukaj lub wymyśl sobie takie, w które jesteś w stanie wierzyć i mów je po kilka razy dziennie. Myślę, że na pewno nie zrobisz sobie krzywdy czymś takim.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2014, o 15:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
No to jest tak samo jak z Prawem Przyciągania, coś powtarzamy w co wierzymy. Klepanie po to, żeby klepać nic nie daje. Wiara bez działania nic nie daje. Więc nie tylko afirmować i wierzyć, ale i robić coś w tym kierunku, albo inaczej - przede wszystkim robić, a przy tym afirmować z wiarą


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL